Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Latvijas hokejistiem trešā sagrāve pasaules U-20 čempionātā

Trešo smago zaudējumu pasaules U-20 hokeja čempionātā Kanādā piedzīvojuši Latvijas jaunie hokejisti. Naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika viņi bija spiesti atzīt ASV izlases pārākumu – 1:12 (0:6, 1:1, 0:5).Priekšsacīkšu pēdējo spēli Latvijas U-20 izlase aizvadīs trešdien vakarā pret Šveices vienaudžiem.

Jau pirmajā trešdaļā Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos ielidoja sešas ripas. Otrā perioda sākumā pēc vairākiem amerikāņu noraidījumiem skaitlisko vairākumu izdevās realizēt aizsargam Gvido Kausam (rezultatīvas piespēles ieskaitītas Robertam Bukartam un Ronaldam Cinkam). Līdz otrajam pārtraukumam Latvijas hokejistiem izdevās nosargāt piecu vārtu starpību, taču trešajā trešdaļā ASV U-20 izlase vēl piecas reizes pārspēja vārtsargu Kalniņu. Kopējā metienu attiecība mačā – 19:62.Otrajā A grupas spēlē Kanādas U-20 izlase ar 8:2 apspēlēja Slovākiju. Situācija grupā: Kanāda un ASV pa 9 punktiem (3 spēlēs), Slovākija 3 (3), Šveice 0 (2), Latvija 0 (3).B grupā: Austrija – Čehija 1:7, Zviedrija – Krievija 4:1. Situācija grupā: Zviedrija 9 (3), Krievija 6 (3), Somija 3 (2), Čehija 3 (3), Austrija 0 (3).Triju pirmo vietu ieguvēji grupās turpinās cīņu par medaļām, pārējās četras komandas cīnīsies par palikšanu elites divīzijā.