Rīgā +24 °C
Sestdiena, 29. jūnijs
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Kušners frīstaila akrobātikā izcīna kārtējo zelta medaļu Baltkrievijai

Par Soču olimpisko spēļu čempionu frīstaila akrobātikā vīriešiem pirmdien kļuva baltkrievs Antons Kušners, tādējādi savai valstij izcīnot jau kārtējo zelta medaļu.Kušners fināla lēcienā tika pie 134,50 punktiem, kas bija pārliecinoši labākais rezultāts, sudraba medaļu ieguvušo austrālieti Deividu Morisu apsteidzot par vairāk nekā 24 punktiem.

Tikmēr bronzas medaļu izcīnīja Ķīnas frīstaila akrobāts Dzja Dzunjans, kurš tika pie 95,06 punktiem.Savukārt kā pēdējais no finālčetrinieka palika vēl viens ķīnietis Cji Guanpu.Tikmēr pirmdien neveiksmi piedzīvoja Vankūveras olimpisko spēļu čempions baltkrievs Aleksejs Grišins, kurš nepārvarēja kvalifikācijas sacensību barjeru.Jau vēstīts, ka frīstaila akrobātikā sievietēm pagājušajā nedēļā triumfēja baltkrieviete Alla Cupere. Kušners Baltkrievijai sagādājis piekto zelta medaļu Soču olimpiskajās spēlēs, jo pirmdien jau savu trešo zeltu šajā Olimpiādē izcīnīja biatloniste Darja Domračova.Soču olimpiskās spēles ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajās pārstāv 58 sportisti.