Hārtlija vadītā Avangard Austrumu konferences pusfinālā panāk neizšķirtu sērijā

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas Avangard sestdien Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla otrajā spēlē izcīnīja uzvaru un sērijā panāca neizšķirtu 1-1.

"Avangard" mājās ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Magņitogorskas "Metallurg", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Olivers Kaski "Avangard" komandai uzvaru varēja nodrošināt trešā perioda otrajā minūtē, bet pretinieku komandas galvenais treneris pieprasīja epizodes atkārtojuma noskatīšanos, pēc kura soģi lēma, ka pirms vārtu guvuma bijusi spēle ar roku, tādējādi pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.

Papildlaika 14.minūtē mājinieki ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Sergejam Tolčinksim bija nepieciešama aptuveni minūte, lai sērijā panāktu izlīdzinājumu.

Pirmajā abu komandu mačā "Avangard" trešajā periodā īsā laikā zaudēja trīs vārtus un piekāpās ar 2:5.

Tāpat neizšķirts kļuvis arī Rietumu konferences pusfināla sērijā, kur Sanktpēterburgas SKA savā laukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica Maskavas "Dinamo". Sērijā rezultāts ir 1-1.

Uzvaras vārtus divas minūtes līdz spēles beigām vairākumā guva Kirils Marčenko.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.