Rīgā +6 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Francouzs izcīna otro "sauso" uzvaru NHL karjerā

Vārtsargs Pavels Francouzs trešdien otro reizi karjerā palika nepārspēts un sekmēja Kolorādo Avalanche uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Avalanche" izbraukumā ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) bija pārāka pār Anaheimas "Ducks".

Francouzs pirmos divus mēnešus nespēlēja potītes savainojuma dēļ un šajās sezonā piedalījies tikai sešās spēlēs, četras no tām uzsākot "Avalanche" vārtos. Trešdien viņš atvairīja 34 metienus, bet sezonā kopumā no sešām cīņām čehs uzvarējis piecās, vidēji ielaidis 2,4 ripas un atvairījis 92,2% metienu.

Zīmīgi, ka karjerā abas divas "sausās" uzvaras viņš svinējis tieši pret "Ducks" komandu.

Nazems Kadri guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Semjuela Žirāra precīzajā metienā. "Avalanche" janvārī uzvarējusi deviņās no desmit spēlēm, kas ir labākais sniegums līgā.

Tikmēr Ņujorkas "Rangers" trešajā periodā guva trīs vārtus un savā laukumā uzvarēja Toronto "Maple Leafs" ar rezultātu 6:3 (1:3, 2:0, 3:0).

Edams Fokss guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, tāpat divreiz izcēlās Raiens Rīvss. Igors Šestjorkins pirmajā periodā ielaida trīs vārtus, bet nākamajās divās trešdaļās neitralizēja visus 27 metienus.

Vēl trešdien Arizonas "Coyotes" viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) guva virsroku pār Ņūdžersijas "Devils".

Vārti un rezultatīva piespēle bija Losona Krouzam, divos vārtos asistēja Lujs Ēriksons, bet Karels Vejmelka tika galā ar 35 ripām. Abas komandas savā starpā nebija spēlējušās kopš 2019.gada 14.decembra.

NHL regulārajā čempionātā komandas aizvadīs 82  mačus.