Rīgā +4 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Floridas Panthers turpina NHL sezonu bez zaudējumiem

Floridas Panthers trešdien kļuvusi par 14.komandu Nacionālās hokeja līgas (NHL) vēsturē, kura sezonas sākumu aizvadījusi bez zaudējumiem septiņas spēles pēc kārtas.

"Panthers" savā laukumā pārspēja Bostonas "Bruins" ar rezultātu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).

Čārlijs Koils pirmā perioda vidū izvirzīja "Bruins" vadībā, bet nepilnas četras minūtes vēlāk Meisons Mārčments rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda trešajā minūtē Ētu Lustarinens guva uzvaras vārtus. Trešajā periodā precīzs bija Entonijs Duklē un pusminūti pirms spēles beigām Ovens Tipets raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos. Gan Sema Reinhārta, gan Gustava Forslinga kontā pa divām rezultatīvām piespēlēm.

Floridas komandas galvenais treneris Džoels Kvenevils bija kopā ar komandu. Viņa vārds izskanējis saistībā ar Čikāgas "Blackhawks" skandālu par seksuālas vardarbības noklusēšanu komandā. Kvenevils pirms 11 gadiem notikušā incidenta laikā bija Čikāgas komandas galvenais treneris, un ceturtdien viņam paredzēta tikšanās ar NHL komisāru Geriju Betmenu.

Filadelfijas "Flyers" viesos ar 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) sagādāja jaunajā NHL sezonā pirmo zaudējumu Edmontonas "Oilers".

Kamerons Atkinsons uzvarētāju labā guva divus vārtus, bet pa vieniem vārtiem Kloda Žirū, Neita Tompsona un Šona Kutirjē kontā. Kārters Hārts atvairīja 34 pretinieku metienus.

Taisons Berijs, Konors Makdeivids un Zeks Haimens guva vārtus "Oilers" rindās. Miko Koskinens atvairīja 29 ripas.

Pārējās trīs NHL trešdienas spēles beidzās pagarinājumā ar rezultātu 3:2.

Astotos vārtus sezonā un 738. NHL karjerā guva Aleksandrs Ovečkins, tomēr viņa pārstāvētā Vašingtonas "Capitals" pagarinājumā piekāpās Detroitas "Red Wings" ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1). Jevgeņijs Kuzņecovs piekto reizi šajā sezonā precīzi raidīja ripu pretinieku vārtos. Abus vārtus "Capitals" guva vairākumā, izvirzoties vadībā ar 2:0.

Edama Ernes vārti otrā perioda vidū rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet Robijs Febri trešā perioda sākumā rezultātu izlīdzināja. Pagarinājuma otrajā minūtē "Red Wings" uzvaras vārtus guva Dilans Larkins.

Vegasas "Golden Knights" izdarīja 21 metienu - šajā sezonā mazākais skaits - uz Antona Hudobina sargātajiem Dalasas "Stars" vārtiem, tomēr spēja pagarinājumā uzvarēt ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0).

"Golden Knights" rindās pa vieniem vārtiem Šejam Teodoram, Žonatanam Maršeso un Jevgeņijam Dadonovam, kurš minūti un 59 sekundes pēc pagarinājuma sākuma pārspēja pretinieku vārtsargu.

Četru zaudējumu sēriju pārrāva Toronto "Maple Leafs", pagarinājumā uzvarot Čikāgas "Blackhawks" ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0).

Toronto komandai vārtus guva Džons Tavaress un Davids Kāmpfs, bet pagarinājuma otrās minūtes beigās uzvaras vārtus iemeta Viljams Nīlanders.

Kirbija Daka un Aleksa Debrinketa pirmajā periodā gūtie vārti nepaglāba "Blackhawks" no septītā zaudējuma pēc kārtas.