Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega
Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 29 sekundes, kas ir viņa līdz šim lielākais spēles laiks

Balcers ceturtajā mačā Senators rindās izceļas ar rezultatīvu piespēli

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien veica rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, un viņa pārstāvētā Otavas Senators izbraukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) uzvarēja Losandželosas Kings. Pirms tam Senators komanda bija zaudējusi astoņas spēles pēc kārtas, taču nu guvusi otro uzvaru pēc kārtas.

Savā ceturtajā NHL spēlē Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 29 sekundes, kas ir viņa līdz šim lielākais spēles laiks. Pa šo laiku viņš metienus pa vārtiem neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šī mača rezultātu 24. minūtē gan atklāja Kings, kuru sastāvā izcēlās Kails Klifords, bet 35. minūtē Bobijs Raiens panāca izlīdzinājumu. Īsu brīdi pēc tam Senators arī pārņēma vadību, turklāt vārtu guvumā piedalījās arī Balcers - īsi pirms došanās uz nomaiņu viņš piespēlēja Krisam Tīrnijam, kurš pēc vēl vienas saspēles ar Mikelu Bedkeru 37.minūtē panāca 2:1.

Savukārt trešajā periodā Senators guva vēl divus vārtus, izceļoties Kristianam Volaninam un Tīrnijam.

Balcers četros NHL mačos guvis vienus vārtus un izpildījis vienu rezultatīvu piespēli. Savus pirmos vārtus viņš guva 6. janvārī jau savā otrajā spēlē pret Karolīnas Hurricanes.

Senators vienība ar 39 punktiem 45 spēlēs ir 14. vietā starp 16 Austrumu konferences komandām. Tikmēr Kings ar 37 punktiem 45 cīņās ir vājākā vienība Rietumos.

Nākamo maču Senators aizvadīs sestdien, viesojoties pie Sanhosē Sharks, no kuras pirms sezonas Balcers tika iemainīts.