Rīgā +24 °C
Trešdiena, 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Sabres bez Girgensona piekāpjas Islanders vienībai

Bufalo Sabres vienība bez latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona palīdzības sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) viesos atzina Ņujorkas Islanders pārākumu.

Līdz ar to Sabres hokejisti piedzīvojuši zaudējumus visās piecās cīņās bez latvieša dalības.

Mača pirmajā periodā pēc Fransa Nilsena un Kaila Okposo precīzajiem raidījumiem Islanders izvirzījās vadībā ar 2:0, taču trešās trešdaļas pirmajā minūtē Tailers Enīss vairākumā vienus vārtus atguva. Tomēr jau nākamajā minūtē Raiens Stroms atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, bet pamatlaika pēdējās minūtēs Kels Klaterbaks raidīja ripu tukšā Sabres cietoksnī, uzstādot cīņas galarezultātu.

Kā zināms, Girgensons ķermeņa apakšdaļas traumu guva iepriekšējā nedēļā, kad uzvarētājā spēlē pret Tampabejas Lightning laukumā pavadīja vien sešas minūtes un 53 sekundes.

Pēdējās desmit spēlēs Sabres komanda izcīnījusi četrus panākumus.

Par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons šosezon 61 spēlē guvis sešus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

Sabres ar 46 punktiem 67 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.