Hurricanes sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Karolīnas Hurricanes ceturtdien izcīnīja uzvaru Centrālās divīzijas pusfināla sestajā spēlē, kas ļāva sasniegt Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

"Hurricanes" viesos ar 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Nešvilas "Predators", kas sērijā līdz četriem panākumiem zaudēja ar 2-4.

Uzvaras vārti papildlaika otrajā minūtē Sebastianam Aho, kurš izcēlās arī otrā perioda 14.minūtē. Broks Makgins un Dagijs Hamiltons pievienoja 1+1, bet divas rezultatīvas piespēles Džeikobam Sleivinam.

Vārti un rezultatīva piespēle zaudētāju rindās Mikaelam Grandlundam, taču vārtus iemeta arī Raiens Johansens un Niks Kazinss.

Izslēgšanas spēļu otrajā kārtā "Hurricanes" tiksies ar Tampabejas "Lightning".

Tikmēr otrā spēlē Toronto "Maple Leafs" mājās ar 3:4 (0:2, 1:1, 2:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Monreālas "Canadiens", kas sērijā panāca 2-3.

Toronto komandā trešā perioda septītajā un 12.minūtē vārtus guva Džeiks Mazins, kurš palīdzēja atspēlēties no 1:3. Aizsarga sniegumu komandai gan neizdevās pienācīgi novērtēt, jo jau papildlaika 59.sekundē uzvaras vārtus guva Niks Suzuki.

Džoels Armia spēli noslēdza ar diviem vārtiem. Toronto komandā Mazinam divi vārti, bet tikpat rezultatīvas piespēles Viljamam Nīlanderam.

Piektdien sērijas septīto jeb izšķirošo spēli aizvadīs Minesotas "Wild" un Vegasas "Golden Knights".

Jau ziņots, ka trešdien pirmajā kārtā apstājās Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas sērijā ar 2-4 atzina Ņujorkas "Islanders" pārākumu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.