Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Londonas Arsenal atgriežas Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma galvgalī

Londonas Arsenal futbolisti pirmdien viesos Anglijas premjerlīgas 21.kārtas mačā ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja Birmingemas Aston Villa vienību, tādējādi atgriežoties kopvērtējuma līderpozīcijā.

Par spīti vairāku uzbrukuma līderu savainojumiem, Arsēna Vengera vadītie Arsenal premjerlīgā bija uzvarējuši iepriekšējos trīs mačos un tradīciju turpināja arī šoreiz. Izšķirošie notikumi spēlē risinājās pirmā puslaika otrajā pusē, kad 34.minūtē Džeks Vilšīrs vispirms vārtus guva pats, bet minūti vēlāk ar teicamu piespēli palīdzēja to izdarīt Olivjē Žirū. Zīmīgi, ka francūzis Žirū savainojuma dēļ izlaida vairākas iepriekšējās spēlēs un Arsenal sastāvā šogad laukumā devās pirmo reizi. Ar deviņiem precīziem sitieniem tieši viņš ir vienības labākais snaiperis premjerlīgā. Aston Villa vienus vārtus atguva 76.minūtē, kad precīzi sita komandas uzbrukuma līderis Kristians Benteke, tomēr atspēlēties vairs nespēja.

Pēc 21 aizvadītas kārtas Arsenal ir 48 punkti, par punktu mazāk Mančestras City, bet 46 punkti Londonas Chelsea kontā. Tikai 7.vietu ieņem pašreizējie čempioni Mančestras United (37), bet Aston Villa ar 23 punktiem ir vienpadsmitie.