Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Notikumiem bagātā Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta Londonas klubu derbijā svētdien kopvērtējuma līderi Chelsea ar 2:0 (1:0) savā laukumā uzvarēja Arsenal komandu.Spēles 27.minūtē Chelsea komandu no 11 metru soda sitiena atzīmes vadībā izvirzīja beļģu pussargs Edens Azārs, bet 78.minūtē pēc lieliskas spāņu pussarga Franseska Favregasa piespēles 2:0 panāca Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta.

Pirmajā puslaikā laukumu traumas dēļ pameta Chelsea komandas vārtsargs Tibo Kurtuā, kuram pēc smagas sadursmes ar čīlieti Aleksi Sančesu pa ausi sāka tecēt asinis. Savukārt citā epizodē laukuma malā saķērās abu komandu galvenie treneris Žozē Mourinju un Arsēns Vengers, kā rezultātā Arsenal komandu vadošais Vengers pagrūda savu kolēģi.Chelsea komanda kā vienīgā turnīrā cīnās bez zaudējumiem, bet Arsenal vienībai šīs bija pirmā neveiksme sacensībās.Chelsea pārsvars pār saviem tuvākajiem sekotājiem un valsts čempioniem Mančestras City saglabājies piecu punktu izteiksmē._ City _futbolisti sestdien ar 2:0 (0:0) izbraukumā pārspēja Birmingemas Aston Villa, kad vārtus cīņas pēdējo astoņu minūšu laikā guva kotdivuāriešu pussargs Jaja Turē un argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero.Starp turnīra vadošajām komandām joprojām ir sezonas ievadā teicami spēlējošā Southampton, kas gan svētdien ar 0:1 (0:1) izbraukumā zaudēja Totenhemas Hotspur, bet uz ceturto vietu pakāpusies neveiksmīgo sezonas sākumu pārvarējusī Mančestras United komanda, kas svētdien ar 2:1 (1:0) savā laukumā apspēlēja Liverpūles Everton.Šajā mačā savus pirmos vārtus Mančestras klubā guva kolumbiešu uzbrucējs Radamels Falkao, bet par galveno cīņas varoni kļuva mājinieku spāņu vārtsargs Davids de Heja, kurš cīņas gaitā atvairīja 11 metru soda sitienu un vēl vairākas reizes glāba savu komandu.Pēc septiņām kārtām kopvērtējuma līdere ar 19 punktiem ir Chelsea komanda, bet ar 14 punktiem seko Mančestras City. Par punktu mazāk ir Southampton futbolistiem, bet Mančestras United ieņem ceturto vietu ar 11 punktiem. Tikpat punktu ir arī Svonsī City un Hotspur komandām, bet Arsenal, Liverpool un Aston Villa vienībām ir pa desmit punktiem.