Rīgā +17 °C
Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

papildināta - Sadalīti pirmie Latvijas Ziemas olimpiādes medaļu komplekti

Kalnu slēpotāji Kristaps Zvejnieks un Madara Meldere kļuvuši par pirmajiem Latvijas Ziemas olimpiādes uzvarētājiem. Piektdien Siguldā viņi uzvarēja supergiganta distancē. Vīriešu konkurencē olimpietis Zvejnieks par 0,07 sekundēm apsteidza Ivaru Ciagunu un par 0,11 sekundēm Eināru Lansmani. Savukārt dāmām Meldere bija par 0,05 sekundēm ātrāka par Kristīni Pošku.

Trešajā vietā ierindojās Anete Skrastiņa (+0,09), informēja rīkotāji.Distanču slēpošanā piektdien notika sacensības sprintā. Vīriem par uzvarētāju kļuva Rinalds Kostjukovs, kurš finišā apsteidza Krišjāni Meirānu un Oskaru Muižnieku, kā arī olimpieti Jāni Paipalu, kurš palika sestais.Savukārt dāmām pirmās trīs vietas ieguva Inga Dauškāne, biatloniste Žanna Juškāne un Inese Šķēle.

Snovbordistu sacensībās paralēlajā slalomā uzvaras izcīnīja Ansis Blumbergs un Signe Valdusa. Otrās vietas Andrim Abalažēvičam un Maija Ūdrei, trešās – Zigurdam Penkulim un Ilzei Vilks.

Kamaniņu sportā vīriem pēc pirmajiem diviem braucieniem līderis ir Mārtiņš Rubenis (1:39,450). Viņam seko abi pārējie Latvijas olimpieši Inārs Kivlenieks (1:39,522) un Guntis Rēķis (1:40,078).

Dāmām, nestartējot Maijai Tīrumai un Annai Orlovai, pirmajā vietā izvirzījusies Aiva Aparjode (1:38,793). Viņai seko Elīza Tīruma (1:29,426) un Ieva Gudramoviča (1:30,936).

Sestdien Siguldā notiks trešie un ceturtie braucieni vienieku sacensībās un abi braucienu divnieku ekipāžām.

(papildināta ar snovborda sacensību rezultātiem)