Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Madona paliek nepārspēta Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē

Madonas 1.vidusskolas audzēkņi sestdien Ērgļos uzvarēja komandu kopvērtējumā, un Latvijas jaunatnes ziemas olimpiādē palika nepārspēti jau sesto gadu pēc kārtas.

Jaunie madonieši mājās aizveda piecas zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas. Madonas 1.vidusskolas skolēni savu vienaudžu konkurencē ir stabili skolu komandu līderi olimpiskajos ziemas sporta veidos jau kopš 2006.gada, informēja organizatori.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sadarbībā ar Ērgļu novada domi rīkotajās sacensībās otro vietu izcīnīja Pļaviņu novada ģimnāzija ar trim zelta, divām sudraba un vienu bronzas medaļu, bet trešā bija Madonas Valsts ģimnāzija ar trim zelta un divām sudraba godalgām. Vismaz vienu medaļu izcīnīja 51 skolu komanda.

18.Latvijas jaunatnes ziemas olimpiādē piedalījās 1150 dalībnieki 134 skolu komandās no 41 pašvaldības.
Pēc nepilna mēneša gaidāmas arī Latvijas jaunatnes ziemas olimpiādes sacensības kamaniņu sportā, kas risināsies Siguldā no 8. līdz 10.martam.