Rīgā +18 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Latvijas Spēkavīru čempionātā triumfē Oskars Martužans

Nedēļas nogalē,2.augustā Ventspils promenādē un 3.augustā Liepājas pludmalē, norisinājās Raimonda Bergmaņa kausa izcīņa, kas vienlaikus bija arī šīs sezonas Latvijas Spēkavīru čempionāta fināla posmi. Sacensībās uzvaru izcīnīja Oskars Martužans no Ugāles, portālu Diena.lv informēja biedrība Par stipru Latviju.

Sacīkstēs par Raimonda Bergmaņa kausu cīnījās desmit labākie atlēti no visas Latvijas - Mareks Leitis, Artis Plivda, Didzis Zariņš, Aivars Šmaukstelis, Magnuss Vucāns, Ivars Grahoļskis, Jānis Ilgavižs, Jānis Šleckus, Edgars Andersons un Oskars Martužans.Pēc pirmās sacensību dienas kopvērtējuma tabulas augšgalā bija Didzis Zariņš, Oskars Martužans un Aivars Šmaukstelis, bet divu dienu kopvērtējumā par 2014.gada Latvijas Spēkavīru čempionāta uzvarētāju un otrā Raimonda Bergmaņa kausa ieguvēju kļuva Oskars Martužans no Ugāles, pavisam kopā izcīnot 79,5 punktus. Pēc sacensībām Oskars neslēpa gandarījumu un pauda pārliecību noturēt līderpozīciju arī nākamgad. Aiz viņa otrajā vietā ierindojās iepriekšējā gada čempions Didzis Zariņš, no pirmās vietas atpaliekot tikai par pusotru punktu. Viņš pats pēc sacensībās atzina: "Šoreiz viss notika tā, kā tajā teicienā, ka "sportā grūti kaut ko prognozēt". Vingrinājumos, kuros gaidīju labu rezultātu, negāja tik labi, kā cerēts, un otrādi. Neskatoties uz to, ka uzvarēju visos iepriekšējos spēkavīru čempionāta posmos, uzvara tomēr pēdējā vingrinājumā Liepājā aizslīdēja gar degunu."  Godpilnajā trešajā vietā palika spēkavīrs Aivars Šmaukstelis, izcīnot 72,5 punktus.