Krištopāns un PSG iekļūst EHF Čempionu līgas finālčetrinieka turnīrā

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns trešdien guva divus vārtus Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē, kopā ar Parīzes "Saint-Germain" (PSG) komandu iekļūstot finālčetrinieka turnīrā.

PSG ar rezultātu 34:28 (16:15) mājās uzvarēja iepriekšējās sezonas čempioni Ķīles THW, divu maču summā gūstot virsroku ar 63:59.

Krištopāns realizēja divus no trim metieniem, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja un saņēma vienu divu minūšu noraidījumu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Eloims Prandi.

Jau ziņots, ka astotdaļfinālā PSG divu maču summā pieveica Slovēnijas klubu Celjes "Pivovarna Laško", bet Ķīles THW "play-off" pirmajā kārtā izslēdza Segedas "MOL-Pick" no Ungārijas.

Latvieša Aleksandra Pētersona pārstāvētā Vācijas vienība "SG Flensburg-Handewitt" ceturtdaļfinālā mēro spēkus ar Dānijas klubu "Aalborg".

Lai neaizvadītās cīņas neietekmētu komandu izredzes spēlēt izslēgšanas maču turnīrā, EHF nolēma "play-off" turnīram pielaist ne tikai abu grupu pirmo sešu vietu īpašnieces, bet visas 16 komandas.

Šajā izslēgšanas spēļu formātā grupas pirmā komanda astotdaļfinālā tikās ar otras grupas astoto komandu, otrās vietas īpašniece - ar otras grupas septīto vienību un tā tālāk.

"Final 4" paredzēts 12. un 13.jūnijā Ķelnē.

Iepriekšējās sezonas Čempionu līgas uzvarētāju Covid-19 radītās pandēmijas dēļ izdevās noskaidrot vien pērnā gada nogalē. Finālā uzvaras laurus plūca Ķīles THW, bet bronzas mačā PSG uzvarēja "Vezsprem" no Ungārijas.