Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Francijas tenisa čempionāta pusfinālā tiksies Federers un Džokovičs

Francijas atklātā tenisa čempionāta vīru turnīra pusfinālā iekļuvis 2009.gada čempions Rodžers Federers. Ceturtdaļfinālā titulētais Šveices tenisists ar 6:4, 6:3, 7:6 (7:3) pārspēja mājinieku pēdējo cerību, pasaules ranga devītās vietas īpašnieki Gēlu Monfisu.Pusfinālā Federera pretinieks būs šogad zaudējumus nepazīstošais Novaks Džokovičs.

Kā zināms, serba pretinieks ceturtdaļfinālā itālietis Fabio Fonjīni bija spiests atteikties no mača astotdaļfinālā gūtā kājas muskuļa savainojuma dēļ.Savukārt kā pēdējais ceturtdaļfinālā iekļuva ar ceturto numuru izliktais skots Endijs Marejs. Pirmdien iesāktajā un nepabeigtajā, bet otrdien atsāktajā ceturtās kārtas spēlē viņš uzvarēja Serbijas tenisistu Viktoru Troicki – 4:6, 4:6, 6:3, 6:2, 7:5.Piektajā setā Troickis bija vadībā 5:2, taču nespēja šo pārsvaru nosargāt.Marejs Francijas čempionāta ceturtdaļfinālā iekļuvis otro reizi, viņa nākamais pretinieks būs argentīnietis Huans Ignasio Čela. Otrajā ceturtdaļfinālā tiksies Rafaels Nadals (1.) un Robins Sēderlings (5.).