Rīgā +20 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Vācijas basketbolisti pārliecinoši apspēlē Izraēlas izlasi

Vācijas basketbola valstsvienība sekmīgi sākusi Eiropas čempionāta finālturnīru, B grupas pirmajā spēlē ar 91:64 (40:26) pieveicot Izraēlas izlasi. Abas šīs komandas būs Latvijas basketbolistu pretinieki pirmā posma pēdējos divos mačos.Visa pirmā puslaika gaitā Vācijas izlases bija vadībā pirmās 20 minūtes pabeidza ar 11:0 spurtu un pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru, bet pēc pārtraukuma iemeta vēl septiņus pēc kārtas un panāca jau 47:26.

Turpinājumā vāciešu uzvara vairs netika nopietni apdraudēta.Uzvarētājiem Dirks Novickis guva 25 un Kriss Kamans 18 punktus.Jau ziņots, ka pirmajās B apakšgrupas spēlēs Serbijas izlase uzvarēja Itāliju 80:68, bet Latvija piekāpās Francijai 78:89.

Pārējie pirmās dienas spēļu rezultāti.

A grupa: Spānija – Polija 83:78, Turcija – Portugāle 79:56, Lietuva – Lielbritānija 80:69.

C grupa: Melnkalne – Maķedonija 70:65 pag., Grieķija – Bosnija un Hercegovina 76:67, Horvātija – Somija 84:79.

D grupa: Beļģija – Gruzija 59:81, Slovēnija – Bulgārija 67:59, Krievija – Ukraina 73:64.