Rīgā -2 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Strēlnieks spēlē pret Himki guvis traumu un uz nezināmu laiku būs ārpus ierindas

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks VTB Vienotās līgas spēlē pret latviešu pārstāvēto Maskavas apgabala Himki guvis iegurņa muskuļa traumu, kā rezultātā uz laiku būs ārpus ierindas, trešdien ziņo viņa pārstāvētā Maskavas CSKA.

Jau ziņots, ka pirmdien "Himki" mājās ar 86:78 (12:18, 23:23, 14:21, 30:23) uzvarēja CSKA.

Strēlnieks šajā duelī laukumā pavadīja nepilnu 21 minūti, taču divas dienas vēlāk noskaidrojies, ka basketbolistam, iespējams, būtu bijis lielāks spēles laiks, ja problēmas nebūtu piemeklējušas labā iegurņa muskuli.

Saspēles vadītājs traumu guva trešajā ceturtdaļā, bet vēlāk Maskavas klīnikā viņam veica pārbaudes, kas atklāja, ka Strēlnieks kādu laiku nevarēs doties laukumā.

CSKA vēl nepgrognozē, cik ilgi Strēlnieks būs ārpus ierindas. Lielāka skaidrība būs pēc atkārtotiem testiem, bet patlaban basketbolists uzsācis rehabilitācijas procesu.

Strēlnieks šosezon septembra un oktobra mijā jau izlaida ULEB Eirolīgas spēli pret Rolanda Šmita pārstāvēto "Barcelona", jo guva kājas muskuļa savainojumu.

Pašā gada sākumā Strēlnieks Eirolīgas spēlē pret Atēnu "Panathinaikos" traumēja kreisās kājas augšstilba aizmugurējo muskuli un treniņos atgriezās februārī.

Šosezon Strēlnieks CSKA rindās VTB Vienotās līgas trīs spēlē vidēji laukumā pavadījis nedaudz vairāk par 19 minūtēm, caurmērā izceļoties ar 7,3 punktiem, 3,0 rezultatīvām piespēlēm un 1,0 atlēkušo bumbu.

Eirolīgā viņš aizvadījis divas spēles, laukumā vidējo pavadot nepilnas 14 minūtes. Divos mačos latvietis caurmērā guvis 5,5 punktus un iekrājis 2,0 rezultatīvas piespēles.

CSKA Vienotajā līgā ar četriem panākumiem sešās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet Eirolīgā četras uzvaras septiņos dueļos dod septīto pozīciju.