Rīgā +18 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Spānijas basketbola izlase Eiropas čempionāta otro posmu sāk ar uzvaru pār Vāciju

Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē pašreizējie čempionu titula īpašnieki Spānijas basketbolisti uzvarēja Vācijas izlasi 77:68 (36:33). Vēl E grupas turnīrā trešdien tiekas Turcija un Francija, kā arī Serbija un Lietuva.Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija Spānijas basketbolisti, kuri lielāko pārsvaru sasniedza 13.

minūtē (26:18). Trešajā ceturtdaļā spāņu pārsvars vienubrīd sasniedza deviņus punktus (50:41), taču vēl otrā puslaika vidū Novickis ar partneriem starpību sadeldēja līdz minimumam.Labu brīdi Spānijas izlases pārsvars nepārsniedza divu metienu tiesu, taču galotnē brāļu Gasolu precizitāte soda metienu izpildē nodrošināja spāņiem uzvaru.Marks Gasols guva 24 un Pau Gasols 19 punktus. Vācijas izlasei attiecīgi 19 un 15 punktus iemeta Dirks Novickis un Kriss Kamans.Situācija E grupā: Francija 2-0, Spānija 2-1, Lietuva 1-1, Turcija 1-1, Serbija 1-1, Vācija 0-3.Pirmās otrā posma spēles F grupā notiks ceturtdien.