Porziņģim 20 punkti un savainojums Wizards uzvarā pārbaudes spēlē

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē Latvijas uzbrucējs Kristaps Porziņģis pirmdien guva 20 punktus un iedzīvojās nelielā savainojumā, bet Vašingtonas Wizards viesos pārspēja Šarlotas Hornets vienību.

"Hornets" savā laukumā atzina "Wizards" pārākumu ar 107:116 (23:36, 35:25, 31:20, 18:35), bet Porziņģis bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Latvietis laukumā pavadīja tikai 15 minūtes un 50 sekundes, jo otrās ceturtdaļas izskaņā savainoja potīti un devās uz ģērbtuvēm, mačā vairs nepiedaloties. Tomēr kā pēc spēles norādīja komandas galvenais treneris Vess Anselds, centra uzbrucēja savainojums nav nopietns.

"Nedomāju, ka tas ir kas nopietns," par Porziņģa savainojumu pēc spēles teica Anselds. "Viņš bija gatavs spēlēt otro puslaiku, taču nolēmām viņu atstāt malā. Vienkārši nedaudz pagrieza potīti, nekas traks. Protams, pieskatīsim, lai viss būtu kārtībā ar Porziņģi."

Porziņģis realizēja divus no sešiem divpunktu metieniem, trīs no četriem trīspunktu metieniem un visus septiņus soda metienus. Vēl viņa rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena personīgā piezīme, kā arī +/- rādītājs +4.

Vēl uzvarētāju sastāva pa 15 punktiem guva Kails Kuzma un Rui Hačimura, bet 14 punkti Daniela Geforda reķinā.

"Hornets" rindās ar 24 punktiem rezultatīvākais bija Terijs Rozjērs, bet 15 punktus guva Miks Ričardss.

Pirmā pamatturnīra spēle "Wizards" ieplānota 19.oktobrī viesos pret Indiānas "Pacers".