Rīgā +17 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

papildināta - Francijas basketbolisti spēlē pret Itāliju turpina uzvaru sēriju

Eiropas čempionāta finālturnīra B grupas svētdienas otrajā spēlē Francijas valstsvienība ar 91:84 (41:48) uzvarēja Itālijas izlasi, gūstot ceturto panākumu pēc kārtas un nodrošinot vietu čempionāta otrajā posmā.Spēles lielāko daļu vadībā bija Itālijas basketbolisti, trešās ceturtdaļas sākumā viņi sasniedza lielāko pārsvaru 67:59, taču cīņas pēdējā posmā francūžiem izdevās rezultātu izlīdzināt.

Vēl pusotru minūti līdz pamatlaika beigām ar 82:81 vadībā bija itālieši, taču galotni krietni veiksmīgāk aizvadīja Francijas komanda.Boriss Diavs uzvarētājiem guva 21 un Nikolā Batums 20 punktus.Jau ziņots, ka B grupas pirmajā mačā Latvijas valstsvienība cīņas galotnē piekāpās Izraēlai 88:91. Vakarā tiksies Vācijas un Serbijas izlases, taču jau pirms šīs spēles kļuvis skaidrs, ka pirmās trīs vietas grupā nodrošinājuši Francijas, Serbijas un Vācijas basketbolisti, bet izraēlieši, itālieši un latvieši pēc pirmdienas spēlēm dosies mājup.Situācija grupā: Francija 4-0, Serbija 3-0, Vācija 2-1, Izraēla un Itālija pa 1-3, Latvija 0-4.