Rīgā +17 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Krievijas basketbolisti gūst trešo uzvaru Eiropas čempionāta otrajā posmā

Uzvaru sestajā Eiropas basketbola čempionāta spēlē pēc kārtas ceturtdien izcīnījusi Krievijas izlase. Otrā posma F grupas pirmās kārtas spēlē krievi ar 79:60 (33:20) pieveica Somijas valstsvienību.Līdz otrās ceturtdaļas vidum laukumā ritēja gluži līdzīga cīņa, taču pirmā puslaika izskaņā Krievijas basketbolistiem izdevās pārsvaru palielināt līdz 13 punktiem, bet trešajā ceturtdaļā sasniedza arī plus 20 (52:32), ko sāncenšiem atspēlēt vairs neizdevās.

Krievijas izlase ar trim uzvarām trijās spēlēs dala līderpozīcijas ar Maķedonijas valstsvienību, un abas komandas jau nodrošinājušas vietu ceturtdaļfinālā. Savukārt somiem šis bija trešais zaudējums, kas ievērojami mazina viņu cerības uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.Jau ziņots, ka F grupas pirmajā spēlē Maķedonijas izlase sīvā cīņā ar 65:63 (29:26) uzvarēja Gruzijas valstsvienību. Vēl ceturtdien F grupas spēlēs tiksies Slovēnija un Grieķija.Situācija F grupā: Maķedonija 3-0, Krievija 3-0, Grieķija 1-1, Slovēnija 1-1, Somija 0-3, Gruzija 0-3.