Durents spēlē bez maiņām, ar fantastisku sniegumu kaldinot svarīgu Nets panākumu

Kevins Durents otrdien ar teicamu sniegumu kaldināja Bruklinas Nets komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē, pietuvinot komandu Austrumu konferences finālam.

Ņujorkieši savā laukumā ar rezultātu 114:108 (15:29, 28:30, 38:28, 33:21) uzvarēja Milvoki "Bucks".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Nets" ir vadībā ar 3-2.

Durents, spēlējot bez maiņām visas 48 minūtes, guva 49 punktus, izcīnīja 17 atlēkušās bumbas un desmitreiz rezultatīvi piespēlēja. Viņš realizēja 16 no 23 metieniem no spēles, ceturtajā ceturtdaļā guva 20 punktus un 50 sekundes pirms finālsvilpes iemeta tālmetienu, kas deva četru punktu pārsvaru.

Divkārtējais NBA finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Durents kļuva par vēsturē pirmo basketbolistu, kurš vienā "play-off" mačā guvis vismaz 45 punktus, izcīnījis 15 bumbas zem groziem un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Džeimss Hārdens atgriezās laukumā pēc augšstilba muskuļa traumas izdziedēšanas, tomēr nepilnās 46 minūtēs guva vien piecus punktus, pamanoties aizmest garām visus astoņus "trejačus".

Toties Džefs Grīns realizēja septiņus no astoņiem tālmetieniem un guva 27 punktus, bet Bleiks Grifins pievienoja 17 punktus.

Pretinieku komandā Jannis Adetokunbo guva 34 punktus un izcīnīja 12 bumbas zem groziem, bet Krisam Midltonam bija 25 gūti punkti. Vēl 19 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles bija Džrū Holideja rēķinā, bet 15 punktus guva Bruks Lopess.

Sērijas sestā spēle notiks ceturtdien Milvoki, kur mājinieku bilance pret "Nets" šosezon ir 4-0.

Otrā konferences pusfinālā starp Atlantas "Hawks" un Filadelfijas "76ers" komandām rezultāts ir neizšķirts 2-2.

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.