Nets puslaikā gūst 91 punktu un izcīna septīto uzvaru pēc kārtas

Bruklinas Nets trešdien Nacionālās basketbola asociāciajs (NBA) mačā jau pirmajās divās ceturtdaļās spēja gūt 91 punktu un izcīnīt panākumu pār Goldensteitas Warriors, kamēr citā spēlē lietuvietis Domants Sabonis ar triple-double sekmēja Sakramento Kings uzvaru.

"Nets" mājas spēlē ar rezultātu 143:113 (46:17, 45:34, 18:28, 34:34) pārspēja "Warriors" un izcīnīja septīto panākumu pēc kārtas. Bruklinieši uzvarējuši 11 no 12 pēdējām aizvadītajām spēlēm.

Mājinieku rindās deviņi spēlētāji guva vismaz desmit punktus, bet par rezultatīvāko ar 23 gūtiem punktiem kļuva Kevins Durents, kurš arī tika pie septiņām atlēkušajām bumbām, piecām rezultatīvām piespēlēm un četrām pārtvertām piespēlēm.

Viesu komandu, kas spēlēja bez līderiem Stefena Karija, Kleja Tompsona un Endrjū Viginsa, neglāba Džeimsa Vaizmena 30 gūtie punkti.

"Nets" padevās trešais rezultatīvākais puslaiks NBA vēsturē, kamēr rekords pieder Fīniksas "Suns", kas 1990.gadā puslaikā spēja gūt 107 punktus.

Tikmēr citā spēlē "Kings" savā laukumā ar rezultātu 134:120 (25:26, 41:32, 40:28, 28:34) guva panākumu pār Losandželosas "Lakers".

Sabonis "Kings" vienībā izcēlās ar 13 punktiem, 21 atlēkušo bumbu un 12 rezultatīvām piespēlēm, kamēr rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Kevins Hanters. Losandželosas komandas labā Lebrons Džeimss guva 31 punktu un sakrāja 11 rezultatīvās piespēles, bet vēl 19 punktus pievienoja Lonijs Vokers.

Vēl Ņujorkas "Knicks" mājas spēlē ar 106:113 (27:28, 26:35, 27:24, 26:26) piekāpās Toronto "Raptors, piedzīvojot pirmo neveiksmi pēc astoņu uzvaru sērijas.

Toronto vienības panākumu sekmēja Paskāls Siakams, kurš guva 52 punktus un aizvadīja savu rezultatīvāko spēli NBA karjerā līdz šim, kamēr ņujorkiešu rindās 30 punktus sakrāja Džuliuss Rendls un Rouens Aleksandrs Berets.

Jau ziņots, ka, Dāvim Bertānam gūstot vienu tālmetienu, Dalasas "Mavericks" izbraukumā ar rezultātu 104:99 (29:31, 22:21, 24:22, 29:25) pārspēja Minesotas "Timberwolves",