Turpinās arī citas militārās tehnikas, arī kara lidmašīnu, izvešana no Krimas.
Laikraksts Flot Ukraini iepriekš ziņoja, ka seši Ukrainas karaflotes kuģi, kas līdz šim bāzējās Donuzlava līcī, sestdien pacēluši Ukrainas karogus un devušies uz Odesu. Tas kļuva iespējams pēc tam, kad Krievijas Melnās jūras flotes kuģi bija ķērušies pie aktīvām darbībām, lai atbloķētu šaurumu, kas Donuzlava līci savieno ar atklāto jūru.
Krievijas karavīri 6. martā, lai nepieļautu Ukrainas karakuģu iziešanu jūrā no Donuzlava līča, šaurumā nogremdēja lielu pretzemūdeņu kuģi Očakov, ūdenslīdēju kuģi Šahtjor un divus apgādes kuģus. Sestdien Krievijas armijas specvienības ieņemto Ukrainas karaflotes bāzi Donuzlavā pameta vidējais desantkuģis Kirovograd, pretzemūdeņu korvete Vinnicja, artilērijas kuteris Herson, velkonis Koveļ, tankkuģis Gorlivka un velkonis-kuteris Novoozerne, vēsta laikraksts.
Krievija februāra beigās okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, bet martā to anektēja. Starptautiskā sabiedrība nosodījusi Krimas okupāciju un tās aneksiju neatzīst. Sodot Krieviju par Krimas aneksiju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis jau noteikušas sankcijas vairākiem desmitiem Krievijas augstāko amatpersonu un Kremļa tuvākā loka cilvēku.
Krievijas diversanti un vietējo separātistu kaujinieki pēdējo dienu laikā Ukrainas austrumos sagrābuši vairākas valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus, piemēram, lidlaukus, bet uz ceļiem izveidojuši kontrolposteņus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes uzsākušas pretterorisma operāciju.
Saskaņā ar jaunāko informāciju papildināts viss ziņas teksts.