Tāpat bloķēta arī pētnieciskās grupas "Bellingcat"vietne, Maskavā bāzētais tiešsaistes medijs "Novije Izvestija", krievu valodā raidošie Izraēlas mediji "Devjatij kanal" un "Vestji Izraiļa".
Trešdien bloķēta arī Kaukāza reģionam veltītais tīmekļa izdevumu "Kavkazskij uzel", taču izdevums paziņojis, ka darbu turpinās.
Kā lēš organizācija "Roskomsvoboda", kas apkopo datus par par Krievijas totalitārā režīma ieviestajiem interneta ierobežojumiem, kopumā trešdien bloķētas vairāk nekā 30 tīmekļa vietnes, arī vairāki Ukrainas mediji. Kopumā Krievijā šobrīd jau bloķētas vismaz 499 vietnes.
Krievijas Ģenerālprokuratūra arī iepriekš pieprasījusi bloķēt Krievijas un ārvalstu mediju vietnes, apsūdzot tās par "viltus ziņu" izplatīšanu.
Krievijas varasiestādes par viltus ziņām pasludinājušas jebkuru informāciju, kas atklāj Ukrainā pastrādātos kara noziegumus, civiliedzīvotāju slepkavošanu, krievu ciestos zaudējumus un ukraiņu tautas pretestību iebrucējiem.
Krievijā pat aizliegts pret Ukrainu uzsākto karu saukt par karu vai iebrukumu, vai jebkurā citā piemērotā vārdā. Visi mediji ir spiesti lietot Kremļa uzspiesto eifēmismu - "specoperācija".