Aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā trešā daļa (36%) iedzīvotāju atzīst, ka jebkad savā līdzšinējā mūžā pavasarī ir dedzinājuši kūlu, 63% apgalvo, ka nav, bet 2% izvairījās vai nespēja sniegt noteiktu atbildi.
Biežāk kūlas dedzināšanas pieredze ir vīriešiem (43%), iedzīvotājiem vecuma grupā no 35 līdz 54 gadiem (40%), iedzīvotājiem ar pamatizglītību (49%), iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem (45%) un lauku apvidos dzīvojošajiem (46%). Ne tik pieredzējušas kūlas dedzināšanā ir sievietes (29%) un iedzīvotāji, kuriem patlaban ir augstākā izglītība (25%) un augsti ienākumi (31%). No reģioniem salīdzinoši biežāk kūlas dedzināšanas
pieredze ir Kurzemē (47%) un Latgalē (42%), bet retāk Rīgā (23%) dzīvojošajiem.
Saskaņā ar aptaujas datiem nedaudz biežāk kūlu ir dedzinājuši iedzīvotāji, kuri ģimenē sarunājas latviešu valodā (38%), pretstatā tiem, kuru pamata valoda ir krievu (32%).
Interesanti, ka no Latvijas reģioniem visbiežāk kūlas dedzinātājus personīgi pazīst Vidzemē dzīvojošie (44%). Rīgā zinātāju skaits ir vismazākais (18%), bet citos reģionos līdzīgs (Kurzeme: 31%, Zemgale: 37%, Latgale: 37%).
Līdzīgi kā jautājums par dedzināšanas pieredzi arī šis atklāj, ka biežāk kūlas dedzinātājus personīgi pazīst vīrieši (38%), latviski runājošie (38%), iedzīvotāji ar pamata izglītību (47%) un laukos dzīvojošie (50%). Atšķirības, salīdzinot ar iepriekšējo jautājumu, atklājas vienīgi vecuma grupās: visvairāk paziņu – kūlas dedzinātāju – ir gados jaunākajiem Latvijas iedzīvotājiem (vecuma grupa 18 – 24.gadi: 41%).