Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Teātris

Kad mīlestība prasa varonību. Dž. Dž. Džilindžers atgriežas Daugavpils teātrī ar izrādi XXL © DIENA

Daugavpils teātra aktieris Mihails Abramovs savu jaunāko lomu izrādē XXL raksturo vienkārši: «Toms ir izskatīgs, situēts jauns cilvēks, kurš strādā reklāmas aģentūrā. Profesijā sevi ir pierādījis, viņam veicas, bet privātajā dzīvē puisis ir neuzņēmīgs un neizlēmīgs. Viņam nav kodola. Vecpuisis? Nu vai tad tāds jēdziens mūsdienās pastāv? Teiksim – neprecējies."

Uz kūstoša ledus gabala. Jaunais aktieris un režisors Rūdolfs Apse iestudējis izrādi Nāve ēnā © DIENA

Trešdien, 30. septembrī, Latvijas Leļļu teātrī notiks iestudējuma Nāve ēnā pirmizrāde pēc rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem, ko veido pagājušā gada Latvijas Kultūras akadēmijas Leļļu teātra mākslas kursa absolventi, pašreizējie Latvijas Leļļu teātra aktieri Elīna Bojarkina, Rihards Zelezņevs un Matīss Millers sava bijušā kursabiedra Rūdolfa Apses vadībā, piesakot sevi uz profesionālās skatuves.

Baleta soliste Viktorija Jansone atvadīsies no aktīvajām skatuves gaitām

Ceturtdien, 24. septembrī, ar titullomu Jura Karlsona un Aivara Leimaņa baletā Antonija #Silmači baleta soliste Viktorija Jansone atvadīsies no aktīvajām skatuves gaitām, darbu Latvijas Nacionālajā baletā turpinot kā repetitore, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

FOTO: Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos režisora Gata Šmita izrāde Ārsts

Piektdien, 18. septembrī, Dailes teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos britu teātra lielās cerības – dramaturga un režisora Roberta Aika – luga Ārsts Gata Šmita režijā. Titullomā būs redzama viena no vadošajām Dailes teātra aktrisēm Vita Vārpiņa, kurai ārēji stiprās un valdonīgās profesores Rutes Vulfas loma ir jauns izaicinājums.