Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Receptes

Absinta stāsts © DIENA(1)

Uzbudinošs skurbums, halucinogēna un erotiska iedarbība – šie ir mīti, kas vairāku gadsimtu garumā ir uzturējuši leģendu par absintu, dzērienu, kura sastāvā iekļauta arī vērmele.

Pēc pavasara dārza darbiem © DIENA

Ja zupas nolemsiet vārīt ugunskurā, sastāvdaļu daudzums jāpalielina, jo ugunskura grāpim ar doto daudzumu būs par maz. Savukārt plātsmaizi izvēlējos, jo tā ir ļoti ātri uzcepama – tas nav mazsvarīgi, kad visi gana noguruši un traki izsalkuši, lai ilgi gaidītu ēdienu. Ieteikums: plātsmaizi kāds no mājiniekiem var uzcept ātrai uzkodai, kamēr vārās zupa un gatavojas īstās pusdienas vai vakariņas.

Brīvdienu našķi © DIENA

Tā kā tas draņķa vīruss negrib atkāpties ne sitams, kompensāciju nervozās dzīves līdzsvarošanai nākas meklēt garās pastaigās un našķos. Ja pirmajās īsti pavasarīgajās dienās apsolāt sev nostaigāt vismaz desmit kilometru, tad medus kūka un kanēļa cepumiņi nekādu postu jūsu jostasvietai nenodarīs. Nemaz jau nerunājot par debesmannu.

Kā tecināt bērzu sulas saudzīgi © DIENA

Šonedēļ beidzot ir sajūta, ka pavasaris tomēr atnāks arī šajā gadā – sniegi ir beigušies, un siltums atgriezies. Kuru katru brīdi sāks tecēt arī bērzu sulas.

SESTDIENAS RECEPTES

Vairāk Receptes