Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieva Štāle

Štrunts par medu, ka tik bites!

"Klausīties bišu zumēšanā un sajust stropa enerģiju un siltumu ir brīnišķīga relaksācija," par bišu terapiju saka Sintija un Edgars Dzerkaļi.

Tikpat talantīgs Lesijas līdzinieks

Gudri, uz cilvēku orientēti, runājoši, strādīgi un neuzbāzīgi kompanjoni – tā par gludspalvainajiem kollijiem saka Olga Duduša.

Spridzeklis, kam visgrūtāk nedarīt neko

Apmācot Jaunskotijas pīļu retrīveru, var nākties iziet cauri visai attiecību gammai, bet Irinai Vozņukai un viņas Rino treniņi sagādā īstu azartu.

Nav jāizliekas, ka mīl savu pilsētu

Saldeniece Līga Šaule darbus sev prot izdomāt, stāstus stāsta kā stendapā un ir sapratusi, ko vilkt laukā no gida pūralādes.

Nejaušie cilvēki un vēstules Visumam

Māksliniece un izstāžu kuratore Kristīne Lipkova dzīvo koši un neko neplāno – kopš noteikta brīža, kad sapratusi, ka ir mirstīga.

Panteras vai mūka dvēselīti?

Burmas kaķi un Bombejas kaķi ir ļoti rotaļīgi un inteliģenti dzīvnieki ar dedzīgu prātu, stāsta Inga Zaķe.

Trauki kā dzīvesveids un relaksācija

Jo cilvēks apmierinātāks ar savu dzīvi, jo vairāk pozitīvisma viņš var iebārstīt citu dzīvēs, saka keramiķe Kristīne Nicmane

Izturamies pret viņiem kā pret cilvēkiem

Samojedi jeb arktiskie špici savulaik ar savu laimīgo smaidu apbūra polārpētniekus. Skolojot tos, labāk darbosies uzslavas, nevis dresūra.

Lai parādītu, kādi esam mēs paši

"Es vienkārši daru to, ko mana sirds liek darīt. Tā ir sekošana savai pārliecībai, un tad var kalnus gāzt," saka Liene Strazdiņa.