Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Ziedojumi

Lūgums pēc palīdzības: nelaime sagriež ģimenes dzīvi kājām gaisā

Šajā ģimenē aug trīs bērni, Rūdolfs ir vecākais. Mamma Laima un tētis Kaspars ir mīloši un brīnišķīgi vecāki. Traģēdija, kas sagrieza viņu dzīvi kājām gaisā, notika burtiski vienā sekundē - ātrā palīdzība, policija, reanimācija... Tā bija kā šausmu filma, kuru gribas pārtīt uz priekšu, stāstu sāk labdarības fonds BeOpren.

FOTO: No Rumbulas uz Ukrainas frontes karstajiem punktiem izsūtīts ziedojums vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā

Piektdien, 3. martā, no Rumbulas Industriālā parka tika izsūtīta atbalsta iniciatīvas Brīva Ukraina Eiropā organizēta kravas automašīna ar precēm vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā. Sūtījuma galapunkts ir Ļviva, un ziedojumi uzreiz pēc to nogādāšanas preču saņemšanas punktā, tiks nosūtīti tālāk karavīriem aktīvajā karadarbības zonā.

FOTO: Iedzīvotāji izgatavojuši jau vairāk nekā 74 000 ierakumu sveču Ukrainas armijai

Biedrība Tavi draugi kopš pērnā gada novembra uz Ukrainu nosūtījusi vairāk nekā 74 000 Latvijas iedzīvotāju izgatavoto ierakumu sveču, kas palīdz ukraiņu karavīriem sasildīties aukstajos mēnešos. Ierakumu sveču akcija turpināsies arī martā ar mērķi kopumā izliet un nogādāt Ukrainas aizstāvjiem vismaz 100 000 sveču.

Fonds Uzņēmēji mieram uzsāk jaunu ziedojumu kampaņu Bez tevis nav uzvaras!

Fonds Uzņēmēji mieram aicina Latvijas uzņēmumus un ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā Bez tevis nav uzvaras!, lai nodrošinātu 500 000 eiro lielu ziedojumu Ukrainas aizsardzības spēku stiprināšanai. Ziedojumi tiks vākti labdarības koncerta Veltījums Ukrainai ietvaros.

FOTO: Uz Ukrainu dosies pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava, kas iegādāta par iedzīvotāju ziedojumiem

Pērn uzsāktās Ziedot.lv kampaņas Labas ziņas ietvaros 25. janvārī svinīgā pasākumā, klātesot aizsardzības ministrei Inārai Mūrniecei, Ukrainas vēstniekam Latvijā Oleksandram Miščenko un Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvjiem, uz Ukrainu nosūtīta pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava – 9 kvadracikli un 9 īpaši pielāgotas kaujas platformas, kā arī 4 militārie skrejriteņi ar kopējo vērtību 323 148,30 eiro. Tie ir Latvijas sabiedrības ziedojumi, kas pārtapuši reālā un praktiskā palīdzībā.

Atdarīt labu ar labu – jau kādam citam

Ziedojums stipendijai bēru puķu vietā vai kā ikmēneša rēķins. Stāsta ziedotāji, kas paši savulaik saņēmuši labvēļu atbalstu.

Bērnu slimnīcas fonds aicina piedalīties projektā Piepildi bērna sapni hroniski slimu bērnu atbalstam

No pērnā gada 30. decembra Bērnu slimnīcas fonda (BSF) interneta vietnē, pateicoties uzņēmuma Roche Latvija atbalstam, atvērta jauna sadaļa Piepildi bērna sapni, kas aicina sabiedrību iesaistīties, lai atbalstītu un iepriecinātu hroniski slimus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pacientus. Vietnē iespējams gan ziedot, gan pieteikties bērna sapņa piepildīšanai, kā arī pieteikt jebkura Bērnu slimnīcas hroniskā pacienta sapni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide