Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Zemūdenes

Titāns Titānika pēdās

Mēģinot sasniegt bēdīgi slavenā lainera Titāniks vraku, okeāna dzīlēs pazudušais batiskafs Titāns aiznesa sev līdzi tajā esošo piecu cilvēku dzīvību. Izmeklēšana par notikušo tiek veikta vairākās valstīs, taču jau tagad ir skaidrs, ka privātajam dziļūdens tūrismam vismaz uz laiku būs jāiepauzē.

Pazudusī Argentīnas zemūdene atrasta

Atrasta pirms gada un vienas dienas pazudusī Argentīnas zemūdene ar 44 apkalpes locekļiem, sestdien paziņoja varasiestādes. Zemūdene ARA San Juan atrasta Atlantijas okeānā 800 metru dziļumā, teikts Argentīnas karaflotes paziņojumā.

Argentīna atmet cerības izglābt pazudušās zemūdenes apkalpi

"Par spīti pieliktajām pūlēm, nav izdevies atrast zemūdeni," informējot par jaunumiem pazudušās zemūdenes ARA San Juan meklēšanā, atzina Argentīnas flotes pārstāvis Enrike Balbi. Flote paziņoja, ka glābšanas operācija tiek pārtraukta, jo vairs neesot cerību izglābt 44 zemūdenes apkalpes locekļus, ziņo BBC.

Pazudusī Argentīnas zemūdene remonta laikā pirms dažiem gadiem zāģēta uz pusēm

Argentīnas flotes zemūdene, kura nesekmīgi tiek meklēta jau kopš aizvadītās nedēļas trešdienas, 2014. gadā piedzīvojusi pamatīgu restaurāciju un remontu, kura laikā korpuss pavisam ticis pārzāģēts uz pusēm. Tas darīts tāpēc, lai zemūdeni varētu aprīkot ar jauniem dzinējiem un akumulatoriem, vēsta Press Association.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide