Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Vecrīga

Nami Vecrīga iegūst jaunus īpašniekus

VAS Valsts nekustamie īpašumi rīkotajā izsolē nosolīti divi vēsturiski nekustamā īpašuma objekti Rīgas vēsturiskajā centrā. Atbilstoši izsoles informācijai, nekustamie īpašumi tika nosolīti par kopējo summu 1,57 miljoni eiro apmērā, no kuras 629 000 eiro nosolīti par namu Skārņu ielā 4, un 941 000 eiro - par īpašumu Kalēju ielā 50.

VNĪ: izsolē nosolīts vēsturisks nams Audēju ielā 7

VAS Valsts nekustamie īpašumi izsolē par 1 672 500 eiro nosolīts vēsturisks nams Audēju ielā 7, Rīgas vecpilsētā. Nams ir daļa no valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa – dzīvojamo ēku kompleksa, kurā ietilpst ēkas Audēju ielā 7, Audēju ielā 9 un Audēju ielā 11. Līgums par nekustamā īpašuma iegādi tiks slēgts tuvākā mēneša laikā, informē VNĪ valdes loceklis Andris Vārna.

Atgādina par Neatkarības laukumu

Biedrība 4. maija deklarācijas klubs, kurā apvienojušies kādreizējie Augstākās padomes deputāti, kuri balsojuši par Latvijas neatkarības atjaunošanu, cēlis trauksmi par lēnīgo Rīgas pašvaldības atsaucību jautājumos, kas saistīti ar kādreizējā Jēkaba laukuma, tagad Neatkarības laukuma, attīstību.

Rātslaukumā top lepna viesnīca

Ar mērķi ekskluzīvi pasniegt Rīgu norit Wellton zīmola piecu zvaigžņu viesnīcas celtniecība Vecrīgā; paredzētas septiņu miljonu eiro vērtas investīcijas un vēsturiskās apbūves atspoguļojums.

Atpūtas kuģīšu biznesam Rīgā neziņa par nākamo sezonu

Tuvojoties atpūtas un kanālu kuģīšu biznesa sezonas noslēgumam, kad vajadzētu sākt plānot aktivitātes nākamajai sezonai, vēl nav zināms, vai un kad tā varētu sākties, intervijā aģentūrai LETA teica vairāku kanāla kuģīšu un atpūtas kuģa Vecrīga pārvaldošā uzņēmuma SIA Jaunā Vecrīga īpašnieki Jānis Uvarovs un Māris Klaužs.

Nākamnedēļ Vecrīgā filmēšanas laikā ierobežos satiksmi

Sakarā ar reklāmas filmēšanu otrdien, 26.aprīlī, no plkst.9 līdz 18 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās Vecrīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide