Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Vasiļevskis Vadims

Vasiļevskim otrā vieta Dimanta līgas pēdējā posmā

Latvijas rekordists šķēpa mešanā Vadims Vasiļevskis izcīnījis otro vietu Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas Dimanta līgas pēdējā posmā Briselē.Pirmajā metienu sērijā Vasiļevskis šķēpu raidīja 85,06 metrus tālu un kļuva par sacensību līderi. Turpinājumā Vadimam savu rezultātu uzlabot neizdevās, bet trešajā sērijā viņu pārspēja pasaules čempions vācietis Matiass de Cordo - 88,36 metri.

Radēviča un Urtāns sestie, Vasiļevskis septītais Dimanta līgas sacensībās Lozannā

Eiropas čempione tāllēkšanā Ineta Radēviča ierindojusies sestajā vietā Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas Dimanta līgas septītā posma sacensībās Šveices pilsētā Lozannā.Veiksmīgākais viņai bija trešais mēģinājums, kurā ar normu nedaudz pārsnieguša ceļavēja (2,1 m/s) palīdzību Ineta aizlēca 6,56 metrus.

Vadims Vasiļevskis: kāpēc vajadzēja runāt par zeltu?

Latvijas lielākā cerība pasaules meistarsacīkstēs Berlīnē bija šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, kuram piederēja sezonas labākais rezultāts pasaulē. Berlīnē viņš palika bez medaļas, ierindojoties ceturtajā vietā.- Kas īsti notika pirmā metiena laikā?Tagad jau visi būs gudri. Atvērsiet interneta lapas, un tur viss sīki un smalki būs aprakstīts — kas un kā notika, ko vajadzēja darīt, bet ko nevajadzēja.

papildināta - Vasiļevskis izcīna ceturto vietu IAAF Zelta līgas posmā Romā

Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis izcīnījis ceturto vietu Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Zelta līgas posmā Romā (Itālija), informē sacensību rīkotāji. Cits Latvijas šķēpraidis Ēriks Rags ierindojās septītajā vietā, bet Staņislavs Olijars 110 metru barjersprintā finišēja piektais.

Svētdien Berlīnē jācer uz sudraba olimpiešiem

Šķēpmetēji Vadims Vasiļevskis un Ainārs Kovals, kā arī barjersprinteris Staņislavs Olijars, visticamāk, būs vienīgie Latvijas pārstāvji Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Zelta līgas pirmajā posmā Berlīnē, liecina rīkotāju publicētie provizoriskie dalībnieku saraksti.

papildināta - Latvijas vieglatlēti izcīnījušas uzvaras sacensībās Tartu

Latvijas vieglatlēti izcīnījuši vairākas uzvaras trešdien notikušajās Igaunijas vieglatlētikas Zelta līgas otrā posma sacensībās Tartu.Pirmo vietu pārliecinoši vesera mešanā izcīnīja Igors Sokolovs, kurš labākajā no mēģinājumiem sasniedza 75,93 metrus. Kā zināms, sestdien Rīgas čempionātā Sokolovs bija sasniedzis jaunu Latvijas rekordu 80,14 metri.

Vasiļevskis sacensībās Valmierā aizmetis šķēpu 90,71 m tālu

Šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis sestdien Valmierā olimpisko čempionu Jāņa Lūša un Ineses Jaunzemes kausu izcīņas sacensībās šķēpu raidīja pāri 90 metru atzīmei, uzstādot šīs sezonas labāko rezultātu pasaulē, aģentūru BNS informēja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Sporta un zinātnes nodaļas vadītāja Marita Vilciņa.