Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Trauksmes sirēnas

Pārbaudē nav strādājuši ap 13% trauksmes sirēnu

Otrdienas rītā pārbaudē bez traucējumiem un bojājumiem nostrādājušas 138 no 159 trauksmes sirēnām, bet pārējiem ap 13% sirēnu bijuši darbības traucējumi, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

VUGD pārbaudīs trauksmes sirēnas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem noslēgto līgumu darbības izpildi, informēja VUGD.

Jaunnedēļ pārbaudīs trauksmes sirēnu darbību

Nākamajā nedēļā visā valstī uz trim minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas ieslēgšanas kārību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien plkst.10 visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, aģentūru LETA informēja VUGD.

Konstatēti traucējumi astoņām trauksmes sirēnām

Šodien, 27.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā ieslēdza trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu Valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas darbību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību. Trauksmes sirēnu pārbaudē tika konstatēti būtiski traucējumi sirēnu automātiskās palaišanas iekārtā, portālu Diena informēja VUGD.

Nākamnedēļ VUGD pārbaudīs trauksmes sirēnas

Nākamnedēļ, 27.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, portālu Diena informē VUGD.

Septiņām trauksmes sirēnām konstatēti darbības traucējumi

No piektdien pārbaudītajām 164 trauksmes sirēnām bez traucējumiem un bojājumiem automātiski attālināti nostrādāja 157 trauksmes sirēnas, bet četras sirēnas tika iedarbinātas manuāli, savukārt trīs sirēnas darbības traucējumu dēļ nenostrādāja, portālu Diena.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide