Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Pirmdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Tirgotāji

Veikali kāpina apgrozījumu

"Krievijas iebrukums Ukrainā viennozīmīgi ir ietekmējis gan iedzīvotāju noskaņojumu, gan iepirkšanās paradumus. Tieši kara dēļ bija vērojams arī īslaicīgs pieprasījuma kāpums Ukrainā ražotām precēm. Šādi Latvijas iedzīvotāji pauda savu atbalstu Ukrainas tautai, tomēr karadarbības dēļ jauni preču pievedumi no šīs valsts nenotiek, un ilgstoši atbalstīt ukraiņus, pērkot tieši viņu valstī ražotās preces, nav iespējams,"iedzīvotāju noskaņojumu un tā ietekmi uz mazumtirdzniecību ieskicē SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Vitenbergs: strādājam pie tā, lai tiktu atvērtas visas tirdzniecības vietas

Tirgotāji vēlas pārdot, pircēji – iepirkties. Kur rodas problēma, ja iesaistītās puses būtībā ir uz viena viļņa? Pandēmija. Vīruss jau vairāk nekā gadu nosaka mūsu ikdienu, mākslīgi veidojot jaunus iepirkšanās paradumus un spiežot tirgotājus nemitīgi pielāgoties. Skaidras ir divas lietas – mēs nezinām, cik ilgi pasaules, Latvijas ekonomiku un ikviena cilvēka ikdienu ietekmēs Covid-19 vīruss, bet mums kā sabiedrībai ir jāspēj pielāgoties un jāļauj tirgotājiem turpināt savu darbību. Un ko tas paredz? Tas paredz, ka abām pusēm ir jāuzņemas atbildība.

Rosina pēc Lieldienām atļaut darboties visiem tirgotājiem

Ministru kabinets trešdien skatīs Operatīvās vadības grupas izstrādātos priekšlikumus Covid-19 izplatību ierobežojošo pasākumu pārskatīšanai, kas paredz no 7.aprīļa atļaut darboties visiem tirgotājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide