Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Satiksmes ierobežojumi

Neatkāpsies no principiem

Arvien vairāk ir tādu ielu posmu, kuros galvaspilsētā lēnākas satiksmes nodrošināšanai, lai uzlabotu gājēju un riteņbraucēju drošību, tiek izveidotas jaunas saliņas un stabiņu rindas. Bieži vien šādi risinājumi izraisa aktīvu un dusmīgu reakciju, īpaši jau sociālajos tīklos. Tomēr, cik noprotams no Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Ķirša (JV) teiktā Dienai, ar šādu situāciju rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir jāsamierinās. Tiesa, pašvaldība plāno sarunas gan ar operatīvajiem dienestiem, gan Nacionālo kultūras mantojuma pārvaldi (NKMP), kas iebilst pret stabiņiem dažās pilsētas ielās.

Jauns Tallinas šosejas posms varētu tapt starp Vangažiem un Skulti

Pēc VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) pasūtījuma, AS Ceļuprojekts uzsācis iespējamās būvniecības izpēti un ietekmes uz vidi novērtējuma (IVN) izstrādi perspektīvajam jaunajam Tallinas šosejas (A1) posmam no Vangažiem līdz Skultei. Uzņēmums tiesības veikt šos darbus ieguvis atklātā konkursa rezultātā, to izmaksas ir 110 594 eiro (ar PVN).

Pasaules čempionāta hokejā dēļ tiks ieviesti vairāki satiksmes ierobežojumi

Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) informē, ka no 17. maija līdz 7.jūnijam, saistībā ar Pasaules čempionātu hokejā, Baznīcas un Teātra ielu posmos tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. Tāpat satiksmes ierobežojumi līdz 12. jūnijam būs Jāņa Dikmaņa ielā, kā arī Vesetas un Mālpils ielu posmos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide