Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +30 °C
Skaidrs
Piektdiena, 1. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Rīgas dārzi un parki

FOTO: Vētras postījumi Rīgas mežu apsaimniekotajās teritorijās

Šīs nedēļas laikā Rīgas un Pierīgas mežus, kā arī galvaspilsētas parkus ir plosījušas vairākas vētras. To radītās sekas ir vienas no lielākajām šajā tūkstošgadē, kā arī būtiski ietekmējušas Rīgas Mežu darbību. Visuzskatāmāk nedēļas sākumā cietuši uzņēmuma apsaimniekošanā esošie Rīgas parki, kuros lauzti vai aizlauzti teju simts koki. Savukārt ceturtdienas un piektdienas stiprais vējš Rīgas parkos ievērojamus postījumus nav nodarījis.

Sporta pils teritorijā tiks ierīkoti mazdārziņi un ziedu pļavas

Sporta pils teritorijas īpašnieki SIA Rotermann Latvia atbalstījuši rīdzinieku grupas iniciatīvu teritorijā ierīkot pagaidu pilsētas dārzus un ziedu pļavas, lai pašlaik neizmantoto teritoriju nodotu pilsētnieku lietošanā kā unikālu pilsētvides projektu. Rīdzinieki aicināti uz projekta prezentāciju un tikšanos 19. septembrī un pirmo talku 26. septembrī, portālu Diena.lv informēja iniciatīvas autore Renāte Prancāne.

Rīgas dome atbrīvos no darba Kalnkaziņu

Likvidējot pašvaldības aģentūru Rīgas dārzi un parki, tās direktors Agnis Kalnkaziņš, kurš aģentūru vadījis 15 gadus, paliks bez darba, taču par turpmākajiem plāniem pagaidām runā izvairīgi.

Rīgas meži pārņem Rīgas dārzus un parkus

Trešdien, 22. februārī,  likvidējamās pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki 132 darbinieki noslēguši darba līgumu ar pašvaldības SIA Rīgas meži, kas pārņem aģentūras funkcijas. Darba līgumos saglabāti visi iepriekšējie nosacījumi, kas saistās ar Rīgas dārzu un parku darbinieku tiesībām un pienākumiem.

Likvidēs pašvaldības aģentūru Rīgas dārzi un parki

Rīgas pašvaldības aģentūru Rīgas dārzi un parki plānots pievienot pašvaldībai piederošajam mežu apsaimniekotājam Rīgas meži, otrdien žurnālistus informēja Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Simtiem darbaroku stāv dīkā

«Ja mums dotu vēl 100 cilvēku, es nezinātu, ko ar viņiem darīt,» atklāti atzīst pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki (RDP) direktors Agnis Kalnkaziņš, kura vadītajai iestādei valsts šoruden «piešķīrusi» teju 200 Eiropas naudas apmaksātus bezdarbniekus pilsētas zaļo teritoriju kopšanai. Kamēr bija lapkritis, papildu strādnieki lieti noderēja, taču tagad viņu slodze samazinās. «Ziemā tīrīs atkritumus. Lēnā garā,» piebilst A.Kalnkaziņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide