Pārspēt būs neiespējamā misija: Oskara Melbārža stāsts

Punktu sportista karjerai oficiāli pielicis visu laiku titulētākais Latvijas ziemas sporta veidu pārstāvis bobslejists Oskars Melbārdis (33). Viņa ceļā pēc lauriem bijuši daudzi grūti paredzami un sāpīgi šķēršļi.

Oskars Melbārdis pēc sportista karjeras beigām pāriet trenera amatā.

Pekina būs jāizlaiž

Oskaram Melbārdim pēc muguras operācijas astoņu mēnešu rehabilitācijas periods.

Melbārdim/Miknim PK pirmspēdējā divnieku posmā sestā vieta

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis un Matīss Miknis sestdien Vācijā Pasaules kausa (PK) pirmspēdējās jeb 11. divnieku sacensībās izcīnīja sesto vietu, bet nepārspēts jau 49.reizi karjerā bija vācietis Frančesko Frīdrihs.

Melbārdis/Miknis izcīna sesto vietu PK posmā

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis/Matīss Miknis sestdien Šveicē Pasaules kausa (PK) desmitajā posmā ierindojās sestajā vietā, bet ekipāža Ralfs Bērziņš/Arnis Bebrišs sasniedza 16.ātrāko laiku.

Melbārža divnieks Siguldā finišē ceturtais, pirmās trīs vietas vāciešiem

Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis un Edgars Nemme svētdien finišēja ceturtie Pasaules kausa ceturtajā posmā Siguldā, Ralfs Bērziņš ar Arni Bebrišu ieņēma sesto, bet Oskars Ķibermanis ar Dāvi Spriņģi - septīto vietu, kamēr ceturto uzvaru pēc kārtas divās nedēļas nogalēs svinēja vācieša Frančesko Frīdriha pilotētais divnieks.