Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriminālprocesi

Sākts kriminālprocess aizdomās par IeM Informācijas centra amatpersonu un KB Open prettiesiskām darbībām

Iekšējās drošības birojā (IDB) sākts kriminālprocess par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kurā tiek veikta izmeklēšana par Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra (IC) amatpersonu un uzņēmuma "KB Open" iespējamām prettiesiskām darbībām, kas saistītas ar centra organizētajiem iepirkumiem, liecina IeM sniegtā informācija Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai.

Sāk skaidrot atbildīgos par traģisko ugunsgrēku nelegālajā hostelī Rīgā

Kriminālprocesā saistībā ar traģisko ugunsgrēku nelegālajā hostelī Rīgā, Merķeļa ielā 8, kur gāja bojā astoņi cilvēki, aizturēto vēl nav, taču "izmeklētājam nāksies uzdot jautājumus telpu īpašniekam un nelegālajam komersantam", šodien žurnālistus informēja Valsts policijas priekšnieka vietnieks Andrejs Grišins.

Pret VID darbinieku sākts kriminālprocess par neizpaužamu ziņu izpaušanu; svarīgs liecinieks atrasts miris

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atklāts kārtējais darbinieks, kurš nopludinājis vērtīgu iekšējo informāciju par kravu kustībām muitā. Ziņas no datu bāzēm ir īpaši noderīgas tiem, kuri ieinteresēti ievest kontrabandas preces, nemaksājot valstij nodokļus; izmeklēšana šai krimināllietā turpinās. Raidījuma Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka atmaskotais darbinieks bija saistīts ar kādu uzņēmēju, kurš nesen miris.

AT priekšsēdētājs sola vērtēt, kā tiesas ievēro likumā noteikto amatpersonu krimināllietu prioritāti

Lai gan jau gandrīz septiņus gadus kriminālprocesiem, kuros apsūdzētas augstas valsts amatpersonas, ir priekšrocības saprātīga termiņa nodrošināšanā, amatpersonu ilgā tiesāšana joprojām ir problēma. Kritiku tiesām par to šonedēļ publiski pauda gan ģenerālprokurors Juris Stukāns, gan Saeimas deputāti, kas to pieminēja, lemjot par Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide