Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. jūlijs
Ramona, Ritma

Jūrmalas muzejs

Jūrmalas muzejā skatāmas trīs jaunas izstādes

No 17. jūlijā Jūrmalas muzejā būs skatāmas Starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles Marīna starpgada izstādes – Laimas Bikšes izstāde Cilvēki, zvēri, koki un tapetes, Roberta Bāliņa tēlniecības izstāde Viens vai divi, kā arī izstāde no Latvijas muzeju kolekcijām Jūrmalas gleznās un grafikā. iz vēstures, kas reflektē uz 1936. gadā notikušo Jūrmalas Latviešu biedrības peldsezonas laikā organizēto pirmo mākslas izstādi Jūrmala gleznās Majoros

Jūrmalas muzejā sāksies rudens izstāžu cikls

Jūrmalas muzejā no 11. oktobra skatāmas divas jaunas izstādes. Gleznotāja Ērika Kumerova ar savām spilgtajām, saturiski ietilpīgajām kompozīcijām ved skatītāju ceļojumā Aiz trejdeviņiem mežiem, bet tēlnieks Aigars Zemītis izstādē B jeb Sveicieni no Konstantīna! rotaļājas ar priekšstatiem par moderno tēlniecību un formu vienkāršību, informēja izstādes veidotāji.

Starptautiskās mākslas biennāles Marīna 2023 galveno balvu saņem Ingrīda Ivane

Piektdien, 7. jūlijā, 4. Starptautiskās mākslas biennālē Marīna 2023 Jūrmalas muzejā un Jūrmalas Brīvdabas muzejā atklāta konkursizstāde Ūdensdievam uz pleciem. Izstādē eksponēti vairāk nekā 140 darbi dažādās tehnikās, kurus pieteikuši mākslinieki no 7 valstīm. Šogad galvenā balva piešķirta gleznotājai Ingrīdai Ivanei, informēja biennāles rīkotāji.

Aspazijas mājā Dubultos būs skatāmas maģiskās jūras būtnes

Ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 15.00 Aspazijas mājas izstāžu zālē tiks atklāta izstāde Maģiskās jūras būtnes. Kur tās mīt?. 4. Starptautiskās mākslas biennāles Marīna 2023 ietvaros rīkotā ekspozīcija atklās Aspazijas radīto jūras pasauli, kurā mīt dažādas mītiskas un maģiskas radības, kurām vaibstus piešķīrusi māksliniece Velta Emīlija Platupe.

Jūrmalā norisināsies 4. Starptautiskā mākslas biennāle Marīna 2023

No 7. jūlija līdz 3. septembrim Jūrmalas mākslas telpās un brīvdabā notiks 4. Starptautiskā mākslas biennāle Marīna 2023. Atbilstoši šī gada tēmai Ūdensdievam uz pleciem mākslinieki pievērsušies personīgai pieredzei saistībā ar jūru. Mākslas cienītāji varēs apmeklēt septiņas vizuālās mākslas izstādes, radoši izzinošus pasākumus un aktivitātes ģimenēm ar bērniem, informēja biennāles rīkotāji.

Aicina pieteikt darbus biennāles Marīna 2023 konkursizstādei

Māksliniekus aicina pieteikt darbus 4. starptautiskās jūras tematikai veltītās mākslas biennāles Marīna 2023 konkursizstādei Ūdensdievam uz pleciem, kas no 6. jūlija līdz 3. septembrim notiks Jūrmalā, informēja biennāles rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide