Laika ziņas
Šodien
Migla

Izmeklēšana

ASV regulators izbeidz izmeklēšanu pret Danske Bank

ASV regulators izbeidzis izmeklēšanu pret Dānijas Danske Bank, un banka, visticamāk, nav pārkāpusi Savienoto Valstu sankcijas, kad tās Igaunijas filiāle apkalpoja transakcijas ar aizdomīgiem finanšu līdzekļiem vairāku miljardu eiro apmērā, vēsta ziņu aģentūra Bloomberg.

Oxfam skandāls met ēnu uz palīdzības sektoru

Cilvēki, kuri ir solījušies palīdzēt nabadzības, bada un slimību skartajiem pasaules mazattīstītākajos nostūros, nereti ļaunprātīgi izmanto atbalsta lūdzēju ievainojamību. Kārtējais seksa skandāls ir satricinājis humānās palīdzības sektoru pēc tam, kad mediji izgaismoja starptautiskās labdarības organizācijas Oxfam bijušo darbinieku seksuālos pārkāpumus Haiti. Organizācijas vadītāja Vinija Bjanjima ir atvainojusies par notikušo un sola reformēt Oxfam, bet vairākas slavenības jau ir paziņojušas, ka pārtrauc sadarbību ar Oxfam.

Narkotikas pasta sūtījumos izmeklētājus noslogo līdz kritiskai robežai

Lielākā daļa Muitas policijas pārvaldē sākto kriminālprocesu par narkotiku pārvietošanu ir par pasta sūtījumos atrastajām narkotikām. Aktivizējot darbu ar šo kontrabandas veidu, Muitas policijas pārvaldes izmeklētāji ir noslogoti līdz kritiskai robežai, šodien Saeimas parlamentārās pretkorupcijas izmeklēšanas komisijā pastāstīja Muitas policijas pārvaldes direktora vietnieks Mārtiņš Kalniņš.

Iznīcinātāju mācības Norvēģijā par mata tiesu no traģiska iznākuma

Aprīļa pirmajā pusē Norvēģijā notikušas gaisa spēku mācības, kurās tika iesaistīti iznīcinātāji F-16, gandrīz beidzās traģiski. Proti, lidmašīnu piloti kļūmes dēļ raidīja šāvienu kārtu pa torni, kurā atradās par mērķu kontrolēšanu un norādi atbildīgie darbinieki, vēsta CNN.Par laimi neviens no trim cilvēkiem, kas incidenta brīdī darbojās tornī, necieta - vingrinājumā tika izmantoti neeksplodējoši mācību šāviņi, faktiski - liela kalibra lode.

Mediji: Abdeslams interesējies par Vācijas kodolobjektu

Parīzes teroraktu sarīkošanā vainotais Salahs Abdeslams pētījis informāciju par Vācijas Jueličas kodolizpētes centru, liecina viņa dzīvoklī uzietās izdrukas, vēsta BBC.Četras dienas pirms Briseles teroraktiem aizturētais Abdeslams esot izprintējis ap 30 kilometru no Beļģijas robežas esošās iestādes direktora attēlus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide