Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Īpašumi

Īpašumu shēmotājs no mājām izspiež saimniekus

Pagājušā nedēļā TV3 raidījums Nekā personīga ziņoja par Arni Kursīti, kurš var palikt bez dzimtai desmitiem gadu piederējuša īpašuma. To viņam cenšas atņemt ātro kredītu miljonāri, izmantojot likumu par kopīpašuma dalīšanu. Šis likums ir kļuvis par ienesīgu biznesu ciniskiem juristiem un uzņēmējiem. Tie par mazu naudu izsolēs nopērk domājamās daļas īpašumos un tad no pārējiem kopīpašniekiem jau pieprasa daudzkārt lielākas summas vai tos no mājām izspiež. Šādā situācijā nonākusi Sūnu ģimene Bieriņos. Viena īpašuma daļu nopircis zināma shēmotāja Normunda Šlitkes pārstāvēts uzņēmums. Tagad viņš prasa ģimenei atpirkt pašu būvēto māju

Šogad kadastrālās vērtības lauku īpašumiem augs vidēji par 30%

Šogad kadastrālās vērtības mainīsies tikai lauku īpašumiem - lauksaimniecības un mežsaimniecības zemēm. Vidēji valstī prognozētais lauku zemes vērtību pieaugums ir 30%. Pārējiem īpašumu veidiem, ja īpašumos nav veiktas izmaiņas, piemēram, veiktas pārbūves, vērtība nemainīsies, informē Valsts zemes dienests (VZD).

Ebreju kopiena par piešķirtajiem īpašumiem: Esam nolikti zaudētāju situācijā

Jautājums par ebreju kopienas īpašumu restitūciju būtu jāatrisina uzreiz, bet pašreizējais piedāvājums par vairāku īpašumu atdošanu kopienai liek būt zaudētājas lomā jebkura risinājuma gadījumā, šādu viedokli trešdien Saeimas Ārlietu komisijas sēdē pauda Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes pārstāvis Dmitrijs Krupņikovs.

Apķīlāti Liepājas metalurga akcionāra Segala īpašumi

Šodien viens no AS "Liepājas metalurgs" akcionāriem Iļja Segals saņēmis Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas tiesneses Dzintras Zvaigznekalnas-Žagares 20.jūnijā pieņemto lēmumu, ar kuru nolemts apmierināt uzņēmuma "Gesil Limited" pārstāvja Mārtiņa Krieķa pieteikumu par prasības nodrošināšanu un apķīlāt Segalam piederošo kustamo un nekustamo mantu, teikts "Liepājas metalurga" izplatītajā paziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide