Rīgā +4 °C
Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

LBSF asi nosoda SOK paziņojumu par Krievijas un Baltkrievijas sportistu atgriešanos starptautiskajā apritē

2023.gada 23.janvārī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) paziņoja, ka Krievijas un Baltkrievijas sportistiem nevajadzētu liegt piedalīties starptautiskās sacensībās, liegumu pamatojot tikai ar viņu pilsonību, faktiski norādot, ka neitrāliem atlētiem, kas pilnībā respektē Olimpisko Hartu ir jādod iespēja atgriezties starptautisko sacensību apritē. Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija (LBSF) asi nosoda paziņojumā norādīto.

Upītei/Ozoliņai pasaules čempionātā kamaniņu sportā ceturtā vieta, Bots/Plūme piektie

Latvijas divnieks Anda Upīte/Sanija Ozoliņa sestdien Oberhofā pasaules čempionātā kamaniņu sportā izcīnīja ceturto vietu, bet Marta Robežniece/Kitija Bogdanova un Viktorija Ziediņa/Selīna Zvilna ieņēma attiecīgi astoto un desmito vietu. Tikmēr vīru divnieku sacensībās Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ieņēma piekto vietu, bet Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts - 12.vietu. Savukārt dāmām Kendija Aparjode ieņēma astoto vietu, 11.vietā finišēja Elīna Ieva Vītola, 13.vietā - Sigita Bērziņa, bet Frančeska Bona ieņēma 25.vietu.

Rastorgujevam ceturtā vieta Eiropas biatlona čempionāta sprinta sacensībās

Andrejs Rastorgujevs piektdien Lencerheidē izcīnīja ceturto vietu Eiropas atklātā čempionāta biatlonā desmit kilometru sprintā, Renārs Birkentāls ierindojās 41.vietā, abiem nodrošinot vietu iedzīšanas sacensībās, Edgars Mise ieņēma 62.vietu, Aleksandrs Patrijuks - 80.vietu un Gints Lūsis - 102.vietu.

Jaunie kērlingisti ziemas olimpiskā festivāla turnīru aizvada perfekti; spēles par iekļūšanu pusfinālā

Eiropas Jaunatnes Ziemas olimpiskā festivāla kērlinga turnīrā jauktajām komandām Klautā, Itālijā Latvijas izlase aizvadījusi četras no sešām pamatturnīra spēlēm, kurās visās izcīnījusi uzvaras un pēc trešās sacensību dienas savā apakšgrupā ieņem 1.vietu kopvērtējumā. Ceturtdien pretiniekos tiešie konkurenti Zviedrija un Norvēģija, vēsta Latvijas Kērlinga asociācija.