Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Teniss

Sevastova: Pret Svitoļinu izspēļu būs vairāk

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien pēc uzvaras Berlīnē notiekošā paraugturnīra pirmajā mačā izteica nožēlu par pretinieces savainojumu un minēja, ka otrdienas cīņa pret turnīrā ar pirmo numuru izsēto ukrainieti Jeļinu Svitoļinu būs garāka, savā tīmekļa vietnē sportisti pirmdien citē Sieviešu tenisa asociācija (WTA).

Džokovičs paziņo, ka inficējies ar koronavīrusu

Balkānu labdarības četru nedēļu garās Adrijas tūres rīkotājs Novaks Džokovičs otrdien atklājis, ka inficējies ar koronavīrusu, kļūstot jau par sesto sacensību dalībnieku, kurš sasirdzis ar vīrusu.

Džokovičs lēmumu par dalību US Open pieņems vēlāk

Pasaules tenisa ranga pirmais numurs serbs Novaks Džokovičs vēl nav pilnībā izslēdzis ceļošanas iespēju uz Ņujorku, lai piedalītos Grand Slam turnīrā augustā, sportists ceturtdien teica intervijā ASV kabeļtelevīzijas kanālā Tennis Channel.

Serēna Viljamsa spēlēs US Open(1)

ASV tenisa zvaigzne Serēna Viljamsa un US Open čempione kanādiete Bjanka Andresku ceturtdien apstiprināja spēlēšanu šī gada US Open, kad ASV Tenisa asociācijas (USTA) amatpersonas apsolīja, ka sacensties pirmajā Grand Slam turnīrā pēc koronavīrusa pandēmijas beigām būs droši, videovēstījumā saka Viljamsa, kamēr vāciete Angelika Kerbere ir nogaidoša.

WTA sezona atsāksies 3.augustā(2)

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) sezona atsāksies 3.augustā Itālijas pilsētā Palermo, bet Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīri kalendārā atgriezīsies 14.augustā ASV galvaspilsētā Vašingtonā.