Tiesa lēmusi, ka notiesātajam - Ģerģam Naģam - trīs reizes jāapmeklē Budapeštas Holokausta piemiņas centrs un pēc apmeklējumiem jāpieraksta savas domas vai arī jādodas apskatīt Polijas Aušvicas nāves nometnes memoriāls vai muzejs Yad Vashem Jeruzalemē. Tiesa arī liegusi notiesātajam apmeklēt politiskus mītiņus un pasākumus.
Piedaloties politiskā demonstrācijā Budapeštā 2011.gadā, 42 gadus vecais Naģs turēja rokās plakātu, uz kura ebreju valodā bija rakstīts, ka holokausts nemaz nav noticis. Plakāts bija redzams aptuveni 15 minūtes, līdz iejaucās policija un Naģu aizturēja, vēsta laikraksts HVG.
2010.gadā februārī Ungārijas parlaments pieņēma likumprojektu, ar kuru holokausta noliegšana tika pasludināta par krimināli sodāmu nodarījumu, par ko draud trīs gadus ilgs cietumsods. Vēlāk 2010.gadā par krimināli sodāmu tika pasludināta arī komunistiskā režīma pastrādāto noziegumu noliegšana. Tomēr Ungārijas premjerministram Viktoram Orbanam tik un tā tiek pārmesta pārlieku liela nacionālistu atbalstīšana un antisemītisma veicināšana.
Nobela Miera prēmijas laureāts, holokaustā izdzīvojušais Rumānijā dzimušais ebreju rakstnieks Elija Vīzels 2012.gadā atteicās no Ungārijas piešķirtā augstākā valsts apbalvojuma, norādot, ka viņam nav pieņemama Ungārijas nacistiskās pagātnes "reabilitēšana".
Otrā pasaules kara laikā gāja bojā gandrīz 600 000 Ungārijas ebreju, kas ir aptuveni desmit procenti no kopējā nacistu organizētā holokausta upuru skaita.