"Es nedomāju, ka mēs šonedēļ panāksim risinājumu," intervijā Vācijas radiostacijai Deutschlandfunk paziņoja Šulcs, piebilstot, ka situācija ir ļoti sarežģīta.
Valonijas un citu valsts reģionu pretestības dēļ Beļģijas federālā valdība nevar atbalstīt CETA, ko plānots parakstīt ES un Kanādas samitā ceturtdien.
Vēl nav zināms, vai samits notiks, bet izredzes uz līguma parakstīšanu samazinās ar katru dienu.
Beļģija ir vienīgā valsts, kas nav devusi atbalstu CETA.
"Šāds transatlantisks tirdzniecības līgums nav kaut kāds neliels līgumiņš par lietotu automašīnu pārdošanu, tas ir bezprecedenta tirdzniecības līgums ar globālo nozīmi (..). Ja būs nepieciešamas vēl 14 dienas, samits ir jāatliek," paziņoja Šulcs.
Sarunas par CETA tika pabeigtas jau 2014.gadā, taču, Eiropā pieaugot pretestībai, tā ieviešana tika kavēta. Līgums apvienotu 500 miljonus cilvēku apdzīvoto ES ar pasaulē desmito lielāko ekonomiku.
Līguma pretinieki uzstāj, ka tas dod pārlieku lielu varu daudznacionālajām kompānijām, kā arī apdraud vides un patērētāju aizsardzības standartus.
Aktīvisti arī norāda, ka CETA rada bīstamu precedentu, kas pavērs ceļu līdzīga līguma noslēgšanai starp ES un ASV jeb TTIP.