"Sākot no trešdienas, 20.augusta, no deviņiem vakarā līdz sešiem rītā būs komandantstunda," radio uzrunā informēja Džonsone.
"Visi izklaides centri tiks slēgti. Visi video centri tiks slēgti sešos vakarā," viņa paziņoja.
Viena no karantīnas zonām ir rajons valsts galvaspilsētas rietumos.
Libērijas informācijas ministrs Lūiss Brauns otrdien paziņoja par 17 pazudušo Ebolas pacientu atgriešanos. Viņi sestdien pameta galvaspilsētas rietumu ārstniecības iestādi, kad tai uzbruka jaunieši ar nūjām.
Džonsone 6.augustā izsludināja valstī ārkārtas stāvokli, bet, par spīti stingrajiem pasākumiem, vīruss turpina izplatīties.
ANO veselības aģentūra fiksējusi 2240 saslimšanas, iespējamas saslimšanas un aizdomīgus gadījumus Āfrikas rietumu valstīs, kas nozīmē, ka šis ir visnāvējošākais slimības uzliesmojums, kāds jebkad bijis.
Libērijā no Ebolas vīrusa miruši jau 466 cilvēki.
Džonsone izteica nožēlu, ka slimības izplatīšanās notikusi vairāku iemeslu dēļ. Starp tiem viņa minēja ilgstošo situācijas nopietnības noliegšanu, vietējās apbedīšanas tradīcijas, ārstu ieteikumu ignorēšanu un valdības brīdinājumu neievērošanu.
Gvinejā fiksēti 394 nāves gadījumi un Sjerraleonē - 365.
Āfrikas visapdzīvotākajā valstī Nigērijā fiksēti jau 15 saslimšanas gadījumi un četri bojā gājušie, liecina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) dati.