Konstatētā API kļūda esot novērsta un sekojošās pārbaudēs nav gūti nekādi pierādījumi, ka bez aizsardzības atstātie dati būtu izmantoti ļaunprātīgos nolūkos. Tomēr bez ievērības nav palicis fakts, ka kādā no Google+ rīkiem uzietā kļūme padarījusi lietotāju privātos datus pieejamu trešās puses programmatūras izstrādātājiem caur 438 lietotnēm, līdz ar to laikā no 2015. gada līdz 2018. gada martam dati bijuši pieejami šo lietotņu izstrādātājiem, skaidrots Google bloga ierakstā.
Dati, kas glabājušies bez aizsardzības, ietvēruši 496 951 lietotāja vārdus, e-pasta adreses, nodarbošanos, dzimumu, vecumu, taču ne Google kontu datus un tālruņa numurus.
Savukārt The Wall Street Journal ziņoja, ka Google apzināti novilcināja paziņojumu par radušos situāciju bažās par ASV regulatoru uzmanību un iespējamo negatīvo ietekmi uzņēmuma reputācijai. Vienlaikus nav zināms, kā reaģēs Eiropas institūcijas.
Jānorāda, ka Google tā arī nekad neizdevās Google+ padarīt populāru platformu un veidot nopietnu konkurenci Facebook, lai arī kompānija to centās saistīt ar dažādiem saziņas servisiem viedierīcēs utt.