Pirmais no lidmašīnas izkāpa bijušais jūras kājnieks Pols Vīlans, bet viņam sekoja laikraksta "Wall Street Journal" reportieris Evans Gerškovičs. Gan Vīlans, gan Gerškovičs Krievijā bija notiesāti par spiegošanu, lai gan viņi apsūdzības sauc par nepatiesām.
Pēdējā no lidmašinas izkāpa Radio "Brīvība" tatāru un baškīru redakcijas žurnāliste, Krievijas un ASV dubultpilsone Alsu Kurmaševa, kas tika notiesāta par "viltus ziņu" izplatīšanu par Krievijas armiju.
Visi trīs vispirms sasveicinājās Baidenu un Herisu, bet pēc tam devās pie savu ģimeņu locekļiem, kas viņus gaidīja.
Herisa, runājot ar žurnālistiem uzsvēra Baidena lomu apmaiņas organizēšanā.
"Šis ir izcils piemērs tam, cik svarīgi ir, lai būtu prezidents, kurš izprot diplomātijas spēku, izprot diplomātijas un alianšu stiprināšanas nozīmi," sacīja Herisa, kas novenbrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās būs Demokrātu paetijas kandidāte un sacentīsies ar republkāni Donaldu Trampu.
Jau ziņots, ka ceturtdien Turcijas galvaspilsētā Ankarā notika 26 cietumnieku apmaiņa rietumvalstu un Krievijas starpā.
Kā teikts Turcijas paziņojumā, Ankaras lidostā apmainīti cietumnieki no ASV, Vācijas, Polijas, Slovēnijas, Norvēģijas, Baltkrievijas un Krievijas. Turcijas telekanāls "TRT Haber" vēstīja, ka pēc apmaiņas desmit cilvēki devās uz Krieviju, 13 - uz Vāciju, bet trīs - uz ASV.
Izdevums "The Insider", atsaucoties uz saviem avotiem, publicējis sarakstu ar cilvēkiem, kurus atbrīvoja Krievija un Baltkrievija, un to vidū ir Gerškovičs, Vīlans, Kurmaševa, Vācijas pilsonis Riko Krīgers, kurš iepriekš Baltkrievijā tika notiesāts uz nāvi un apžēlots, Vācijas pilsoņi Patriks Šēbelis un Dīters Voroņins, opozīcijas aktīvisti Vladimirs Kara-Murza un Iļja Jašins, bijušie Navaļnija štāba koordinatori Lilija Čaniševa, Ksenija Fadejeva un Vadims Ostaņins, kā arī Andrejs Pivovarovs, Oļegs Orlovs, Saša Skočiļenko, Kevins Ļiks un Hermans Moigess.
Krievijas "Telegram" kanāls "Mash" ziņoja, ka Krievijas pusei nodoti iepriekš Slovēnijā atmaskotie Krievijas ārējā izlūkdienesta SVR līdzstrādnieki Artjoms un Anna Duļcevi. Tāpat Krievijai nodoti par kibernoziegumiem apcietinātie Aleksandrs Viņņiks, Maksims Marčenko, Vadims Konoščenko, Vladislavs Kļušins, Vladimirs Dunajevs un Romans Seļezņovs, kā arī Vācijā ar mūža ieslodzījumu notiesātais Vadims Krasikovs, kurš tika notiesāts par bijušā čečenu nemiernieku komandiera nogalināšanu Berlīnes parkā.