Viņš norādīja, ka tieši 45 bērni varētu būt optimāls pacientu skaits, kas būtu atbilstošs gan telpām, gan cilvēkresursu nodrošinājumam.
Pēc Kišuro paustā, patlaban diemžēl speciālistu nodrošinājumā nekas daudz nav mainījies, turklāt daži darbinieki savu amatu pametuši. Šī iemesla dēļ patlaban jaunā vadītāja viens no galvenajiem uzdevumiem ir atrasts atbilstošus darbiniekus, tostarp ārstus un atbalsta personas, kuras varētu palīdzēt rehabilitēt un aprūpēt slimnīcas pacientus, kuriem nepieciešama pastāvīga uzmanība.
Pēc Kišuro domām, pie esošā darbinieku skaita slimnīcā Ainaži klāt būtu nepieciešami vēl apmēram 10% no kopējā darbinieku skaita.
Kišuro no 1.februāra ir bijis ārsts slimnīcā, un, pēc viņa domām, patlaban darbs ar pacientiem noteikti uzlabojies, jo pirms tam slimnīcā Ainaži nenoliedzami bijis pārāk daudz pacientu.
Uz jautājumu, vai arī darbinieki izjūt, ka, samazinot pacientu skaitu, atvieglojies viņu darbs, Kišuro norāda, ka darbinieki vienmēr iespēju robežās tikuši galā ar saviem pienākumiem, taču tagad esot ievērojami vieglāk.
Vienlaikus Kišuro norādīja, ka saistībā ar plāniem Ainažus pievienot kādai lielākai ārstniecības iestādei vēl nekas nav nolemts, tomēr tiekot apspriestas idejas un meklēti iespējamie risinājumi.
Jau ziņots, ka tiesībsargs un Veselības inspekcija konstatējusi pārkāpumus bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā Ainaži. Pārkāpumi saistīti arī ar ārstniecības personāla, iespējams, neatbilstošu rīcību saistībā ar pacientu fiksāciju. Slimnīcā Ainaži konstatētais raisījis plašākas diskusijas par bērnu ar psihiskiem traucējumiem ārstēšanu Latvijā.